Vybrat si kalhotky může být kumšt. Víme, jak na to!

Vybrat si kalhotky může být kumšt. Víme, jak na to!

Holka s pěknou postavou si na sebe může vzít třeba pytel od brambor, aniž by ztratila špetku ze své přitažlivosti. To samé platí i o výběru spodního prádla. Krásně tvarovaný a pevný zadeček vypadá dobře i v antisexy bombarďácích. Ale ruku na srdce, jen málokterá žena by na něco takového přistoupila. Pokud se ve světě kalhotek neorientujete a ráda byste podtrhla výjimečnost svého pozadí, případně zakryla drobné nedostatky, pak se začtěte do následujících tipů. Aneb předejděte módnímu fiasku v podobě vyčuhujících kalhotek z bokových kalhot...

Základem je správná velikost

Častým nešvarem štíhlých žen je nakupování zbytečně velkého spodního prádla. Výsledek vypadá komicky – kalhotky se rolují, všelijak vykukují a tvoří nehezké faldíky. Podobný přešlap dělají dámy s nějakým tím kilem navíc. Nosí prádlo menší velikosti, než ve skutečnosti potřebují. Kalhotky je pak tíhnout přes pas a stehna, tuky přetékají a výsledek nevypadá vůbec dobře. Dámské spodní prádlo správné velikosti přitom umocní celkový dojem a podpoří přirozenou krásu. Samozřejmě záleží i na vhodně zvoleném střihu. Ke zmíněným bokovkám se hodí velmi nízké kalhotky. Tohoto stylu by se měly vyvarovat dámy s vypouklým bříškem.

Tanga nebo brazilky?

Kamenem úrazu jsou tanga. Populární typ kalhotek milují zejména mladší ženy a nutno podotknout, že na pevném a oblém pozadí vypadají znamenitě. Pokud takový zadeček nemáte, nezoufejte. Klasická tanga lze nahradit modelem s nohavičkou. Další možností jsou brazilky kalhotky, které snoubí smyslnost a pohodlí. Navíc sluší téměř každému. A jaké prádlo pro nepříliš pevný zadek? Pevnost podpoříte stahovacími kalhotkami s vyšším sedem a nohavičkami, jejichž délku zvolíte podle výšky. Pro ženy menší postavy jsou vhodné kratší verze nebo vykrojené nohavičky, vyšší ženy mohou sáhnout po delších nohavičkách. Tip na nákup: Kvalitní dámské spodní prádlo známých značek seženete u specializovaného prodejce Móda Nikola na modanikola.cz. V nabídce najdete všechny typy kalhotek i populární samodržící podprsenky, které se staly hitem letošního léta.

Publikováno: 12. 08. 2016

Kategorie: Móda

Autor: Adam

Tagy: jak vybrat kalhotky | tanga nebo brazilky