Jak získat zpět ztracenou erekci a vrátit se do hry v plné síle?

Jak získat zpět ztracenou erekci a vrátit se do hry v plné síle?

Jednou za čas se TO přihodí každému, ale když k potížím s erekcí dochází pravidelně, z jednorázové nepříjemnosti se stává problém obřích rozměrů. Možná vás uklidní, že v tom nejste sami. Celosvětově podobné problémy řeší miliony a miliony mužů. Jen v České republice se k nim přiznalo kolem 900 tisíc. Nechme však statistiku statistikou a zaměřme se a vás. Jak se symptomu zvaného erektilní dysfunkce zbavit a v posteli opět excelovat?

Problém s erekcí vyřešíte, když najdete příčinu

Spousta mužů se snaží problémy s erekcí vyřešit pomocí „zázračné“ modré tabletky jménem Viagra. Vůbec přitom neřeší zdravotní rizika, která jsou s užíváním léků tohoto typu spjaty. Stejné vedlejší účinky platí také pro přípravky na podobné bázi. Prodej mnohých je z nás dokonce zakázán. Přečtěte si o Kamagře a rozšiřte si obzory. Chcete-li problém s erekcí vyřešit trvale, zaměřte se na hledání skutečné příčiny a odstraňte ji. Může být psychického, fyzického nebo organického původu. Případně kombinací několika faktorů. K těm nejčastějším patří následující:

Permanentní stres a špatná psychická kondice

K nejčastějším příčinám poruchy erekce patří psychické faktory. Například strach z toho, že nedokážete partnerku uspokojit. Anebo nadměrné množství pracovních povinností či stres z něčeho, co se sexuálním životem vůbec nesouvisí. Jakmile se vám negativní vlivy podaří eliminovat nebo alespoň zredukovat, vaše mužství by opět mohlo začít fungovat jako dříve.

Nemoci a zdravotní komplikace

Erektilní dysfunkce může být průvodním jevem některé z mnoha nemocí. Může se objevit v souvislosti s probíhající cukrovkou, aterosklerózou, kardiovaskulárními problémy, zvýšeným cholesterolem nebo vysokým krevním tlakem. Stejně tak ji mohou způsobovat některé léky (např. antidepresiva nebo léky na kardiovaskulární onemocnění).

Nezdravý životní styl

K zabijákům libida patří nezdravý jídelníček, nedostatek pohybu, nadměrná konzumace alkoholu, kouření a další nešvary, které se negativně podepisují na celkovém fungování organismu. Začněte žít zdravěji a problémy s erekcí se pravděpodobně rozplynou jako pára nad hrncem. V opačném případě neváhejte s návštěvou odborníka. Sexuolog provede vyšetření, stanoví diagnózu a navrhne optimální postup.

Publikováno: 19. 02. 2020

Kategorie: Zdraví

Autor: Adam