Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Zdraví

Jak získat zpět ztracenou erekci a vrátit se do hry v plné síle?

Jednou za čas se TO přihodí každému, ale když k potížím s erekcí dochází pravidelně, z jednorázové nepříjemnosti se stává problém obřích rozměrů. Možná vás uklidní, že v tom nejste sami. Celosvětově podobné problémy řeší miliony a miliony mužů. Jen v České republice se k nim přiznalo kolem 900 tisíc. Nechme však statistiku statistikou a zaměřme se a vás. Jak se symptomu zvaného erektilní dysfunkce zbavit a v posteli opět excelovat?

Problém s erekcí vyřešíte, když najdete příčinu

Spousta mužů se snaží problémy s erekcí vyřešit pomocí „zázračné“ modré tabletky jménem Viagra. Vůbec přitom neřeší zdravotní rizika, která jsou s užíváním léků tohoto typu spjaty.

Stejné vedlejší účinky platí také pro přípravky na podobné bázi. Prodej mnohých je z nás dokonce zakázán. Přečtěte si o Kamagře a rozšiřte si obzory.

Chcete-li problém s erekcí vyřešit trvale, zaměřte se na hledání skutečné příčiny a odstraňte ji. Může být psychického, fyzického nebo organického původu. Případně kombinací několika faktorů. K těm nejčastějším patří následující:

Permanentní stres a špatná psychická kondice

K nejčastějším příčinám poruchy erekce patří psychické faktory. Například strach z toho, že nedokážete partnerku uspokojit. Anebo nadměrné množství pracovních povinností či stres z něčeho, co se sexuálním životem vůbec nesouvisí. Jakmile se vám negativní vlivy podaří eliminovat nebo alespoň zredukovat, vaše mužství by opět mohlo začít fungovat jako dříve.

Nemoci a zdravotní komplikace

Erektilní dysfunkce může být průvodním jevem některé z mnoha nemocí. Může se objevit v souvislosti s probíhající cukrovkou, aterosklerózou, kardiovaskulárními problémy, zvýšeným cholesterolem nebo vysokým krevním tlakem. Stejně tak ji mohou způsobovat některé léky (např. antidepresiva nebo léky na kardiovaskulární onemocnění).

Nezdravý životní styl

K zabijákům libida patří nezdravý jídelníček, nedostatek pohybu, nadměrná konzumace alkoholu, kouření a další nešvary, které se negativně podepisují na celkovém fungování organismu. Začněte žít zdravěji a problémy s erekcí se pravděpodobně rozplynou jako pára nad hrncem. V opačném případě neváhejte s návštěvou odborníka. Sexuolog provede vyšetření, stanoví diagnózu a navrhne optimální postup.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *