Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Dovolená a cestování

Perfektní dovolená v Rakousku

Omrzely vás zájezdy k moři a rádi byste letos prožili léto tak trochu jinak? Milujete nádherné přírodní scenérie láká vás představa aktivní dovolené spojené s relaxací a výlety za historickými památkami a monumenty? V tom případě se vydejte k našim jižním sousedům, do Rakouska. Našli jsme pro vás místo, které leží přímo v srdci Rakouských Alp, co by kamenem dohodil od vyhlášeného přírodního parku Wängle – Reutte – čtyřhvězdičkový hotel Fürstenhof, který se nachází v malebném městečku Wängle. Důvodů, proč si vybrat právě toto ubytovací zařízení, je skutečně víc než dost.

Vítejte v hotelu Fürstenhof

Hotel vybudoval někdejší mistr světa v lyžování Hartman „Harti“ Weirather, který si splnil dětský sen. Už od mala toužil po místě, které by v sobě snoubilo perfektní podmínky k lyžování s nádhernými přírodními scenériemi a nutno podotknout, že se mu to skutečně podařilo. Okolí hotelu je jedním z hlavních lákadel a skutečně nezáleží na tom, jestli zde zavítáte v zimě nebo v létě. Lanovka, která se nachází jen 300 m od hotelu, vás vyveze až na vrchol hory Hahnenkamm, která slibuje nezapomenutelný výhled do údolí, ale i spoustu zážitků na přilehlých turistických trasách a cyklostezkách. Přímo u hotelu začíná 120 km dlouhá běžkařský trasa a jen nedaleko od něj je i sjedzdovka Schollenwiesen, která je určena především pro začínající lyžaře a děti. Ti pokročilejší se mohou nechat vyvézt lanovkou do blízkého moderního lyžařského areálu.

Furstenhof

Neméně zajímavá je však i letní dovolená v Rakousku. Kromě zmíněných turistických tras a cyklostezek čeká na návštěvníky adrenalinový zážitek v podobě raftingu na místních čistých divokých řekách. Jen 10 minut pěší chůze od hotelu se nachází i několik antukových tenisových kurtů, které lze rezervovat přímo na recepci. Ani tím ovšem zábava v Alpách nekončí.

Zahrajte si golf uprostřed alpské přírody

Možnost zahrát si golf v Rakousku je pro většinu návštěvníků obrovským překvapením, ale skutečně je to tak. Jeden z nejpopulárnějších golfových klubů v celých Tyrolských Alpách, Golfclub Zugspitze, se nachází jen 30 minut od hotelu Füerstenhof a slibuje opravdu nevšední sportovní zážitky. Golfisté ocení především netradiční střídání 3-párových a 4-párových jamek, neustále se měnící situace a kontrasty jednotlivých částí hřiště.

Pokud vás dovolená v Rakouských Alpách zaujala, nezapomeňte si rezervovat pokoj na webových stránkách hotelu Füerstenhof fuerstenhof.at/cs, kde najdete také podrobné informace ohledně ubytování a aktivit, které je možno v okolí hotelu provozovat.