Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Elektronika

Je libo vlastní kryt na mobil? Máte ho mít!

Potrpíte si na originalitu a tvrdě pracujete na svém jedinečném stylu? Pak se vám bude hodit nová služba, v rámci které si navrhnete vlastní kryt na mobil. Představte si, jak vyrážíte do ulic s novým módním doplňkem, který nemá nikdo jiný. Vžijte se do role designéra a vytvořte umělecké dílo, které vám budou ostatní závidět. Abstrakce, vymazlený obrázek nebo třeba kryt na mobil s vlastní fotkou – na MyCase.cz se váš sen o unikátním příslušenství změní ve skutečnost!

Bez krytu na mobil ani ránu. Smartphony mají tuhý kořínek a drobné nárazy „gorilí sklo“ nerozhodí – ale proč riskovat. Díky pevnému krytu zůstane povrch telefonu jako nový. Investice se v každém případě vyplatí a nyní máte jedinečnou možnost transformace smartphonu tak, aby z něj vyzařoval váš vkus a cit pro detail. V nabídce služby MyCase.cz nechybí kryty na iPhone, Samsung, HTC, LG a Sony.

Samotná tvorba vlastního designu je naprosto intuitivní. Vyberete si některé mobilních zařízení (například kryt na iPhone) a pustíte se do toho. V prostředí interaktivního editoru postupně vybíráte jednotlivé možnosti a jakmile budete s výsledkem spokojení, přejdete k objednávce.

Interaktivní editor nabízí spoustu možností modifikace. Na kryt lze přidat předpřipravené vzory a obrázky, kombinovat barvy, umisťovat textová pole s vlastními nápisy… anebo načíst vlastní fotografii či obrázek. Zákazníci mohou vlastní designy zveřejnit a umožnit ostatním, aby si je prohlíželi, editovali a dále zdokonalovali. Bude-li schválen i váš návrh, získáte slevu ve výši 100 Kč na další nákup.

Kryty za MyCase.cz jsou z vysoce odolného materiálu a perfektně padnoucí. Barevné provedení vypadá velmi kvalitně. Zboží budete mít doma do 4 dní od připsání platby. Tak na co ještě čekáte? Navrhněte si vlastní kryt na Samsung, iPhone či jiný telefon hned teď!

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *