Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Elektronika

Je libo vlastní kryt na mobil? Máte ho mít!

Potrpíte si na originalitu a tvrdě pracujete na svém jedinečném stylu? Pak se vám bude hodit nová služba, v rámci které si navrhnete vlastní kryt na mobil. Představte si, jak vyrážíte do ulic s novým módním doplňkem, který nemá nikdo jiný. Vžijte se do role designéra a vytvořte umělecké dílo, které vám budou ostatní závidět. Abstrakce, vymazlený obrázek nebo třeba kryt na mobil s vlastní fotkou – na MyCase.cz se váš sen o unikátním příslušenství změní ve skutečnost!

Bez krytu na mobil ani ránu. Smartphony mají tuhý kořínek a drobné nárazy „gorilí sklo“ nerozhodí – ale proč riskovat. Díky pevnému krytu zůstane povrch telefonu jako nový. Investice se v každém případě vyplatí a nyní máte jedinečnou možnost transformace smartphonu tak, aby z něj vyzařoval váš vkus a cit pro detail. V nabídce služby MyCase.cz nechybí kryty na iPhone, Samsung, HTC, LG a Sony.

Samotná tvorba vlastního designu je naprosto intuitivní. Vyberete si některé mobilních zařízení (například kryt na iPhone) a pustíte se do toho. V prostředí interaktivního editoru postupně vybíráte jednotlivé možnosti a jakmile budete s výsledkem spokojení, přejdete k objednávce.

Interaktivní editor nabízí spoustu možností modifikace. Na kryt lze přidat předpřipravené vzory a obrázky, kombinovat barvy, umisťovat textová pole s vlastními nápisy… anebo načíst vlastní fotografii či obrázek. Zákazníci mohou vlastní designy zveřejnit a umožnit ostatním, aby si je prohlíželi, editovali a dále zdokonalovali. Bude-li schválen i váš návrh, získáte slevu ve výši 100 Kč na další nákup.

Kryty za MyCase.cz jsou z vysoce odolného materiálu a perfektně padnoucí. Barevné provedení vypadá velmi kvalitně. Zboží budete mít doma do 4 dní od připsání platby. Tak na co ještě čekáte? Navrhněte si vlastní kryt na Samsung, iPhone či jiný telefon hned teď!

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *