Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

Šaty dělají člověka a kliky zase dveře

Ani ty nejkrásnější dveře nebudou nikdy dokonalé bez pořádné kliky. Pokud jste se rozhodli k výměně dveří a nejste s výsledkem spokojeni i přesto, že se vám na obrázku v katalogu zamlouvaly, zřejmě jste celkový dojem pokazili právě onou klikou. Není však jediný důvod ztrácet čas lamentováním nad rozlitým mlékem – vydejte se s námi ke specialistovi, který nabízí nepřeberné množství klik, kování a příslušenství od renomovaných výrobců.

E-shop kovani-kliky.cz provozuje společnost Mand CZ s.r.o. a najdete v něm pestré spektrum klik pro interiérové i venkovní dveře. A podle čeho vybírat?

Výběr vhodné dveřní kliky není jen otázkou vkusu. Měl by jít ruku v ruce s kvalitou, protože jde o jeden z nejvíce namáhaných prvků. Ideální klika dobře vypadá a zároveň vydrží časté a méně šetrné zacházení. Ve zmíněném e-shopu si můžete vybrat mezi štítovými a rozetovými kováními z z hliníku a nerezu, ale s prázdnou neodejdete ani v případě, že toužíte po něčem méně standardním. Pro bydlení v dobovém stylu je jako stvořené kované kování z ušlechtilé oceli, které se vyrábí podle tradičních řemeslných postupů. Ti nejnáročnější ocení kategorii luxusních kování v exkluzivních povrchových úpravách.

Cobra design line

Na kovani-kliky.cz je vše pod jednou střechou a samozřejmě nechybí ani cylindrické vložky neboli zámky. A to základní, bezpečnostní a nejpoužívanější stavební. Zde výběr souvisí s požadovanou bezpečností respektive s bezpečnostní třídou, kterou splňují vaše dveře. Při výběru dbejte na tloušťku dveří a použité kování – vyměření vložky nepodceňujte, vyhnete se tak případným komplikacím (např. příliš krátká cylindrická vložka v kombinaci s bezpečnostním kováním s překrytkou). Podrobný návod jak vybrat cylindrickou vložku do dveří najdete přímo v e-shopu.

cylindricka vlozkaZmínili jsme, že v e-shopu najdete také bezpečnostní kování a to pro 2. a 3. bezpečnostní třídu (v pyramidě bezpečnosti jde o „dostačující“ a „vysokou“ ochranu). Sortiment značek Cobra, Mariani, Tupai, Rostex a MP Kování je zárukou perfektní ochrany vašeho majetku. Bezpečnostní kování chrání zámek před odvrtáním, vytržením, hrubému násilí a dalším formám násilné manipulace a do dveřní konstrukce je uchyceno velmi pevnými šrouby.

Máte nějaké otázky? V tom případě se obraťte na prodejce, který s výběrem rád poradí. Internetový obchod kovani-kliky.cz se chlubí nejnižšími cenami (Nevěříte? Koukněte se do srovnávačů!) a slevami ve výši až 40 %. Při nákupu nad 4000 Kč navíc nebudete platit dopravu. Žádný důvod, který by vás měl odradit od nákupu u největšího českého online prodejce neexistuje. Pořiďte si kliky, na které budete sahat s radostí!