Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Bydlení

Šaty dělají člověka a kliky zase dveře

Ani ty nejkrásnější dveře nebudou nikdy dokonalé bez pořádné kliky. Pokud jste se rozhodli k výměně dveří a nejste s výsledkem spokojeni i přesto, že se vám na obrázku v katalogu zamlouvaly, zřejmě jste celkový dojem pokazili právě onou klikou. Není však jediný důvod ztrácet čas lamentováním nad rozlitým mlékem – vydejte se s námi ke specialistovi, který nabízí nepřeberné množství klik, kování a příslušenství od renomovaných výrobců.

E-shop kovani-kliky.cz provozuje společnost Mand CZ s.r.o. a najdete v něm pestré spektrum klik pro interiérové i venkovní dveře. A podle čeho vybírat?

Výběr vhodné dveřní kliky není jen otázkou vkusu. Měl by jít ruku v ruce s kvalitou, protože jde o jeden z nejvíce namáhaných prvků. Ideální klika dobře vypadá a zároveň vydrží časté a méně šetrné zacházení. Ve zmíněném e-shopu si můžete vybrat mezi štítovými a rozetovými kováními z z hliníku a nerezu, ale s prázdnou neodejdete ani v případě, že toužíte po něčem méně standardním. Pro bydlení v dobovém stylu je jako stvořené kované kování z ušlechtilé oceli, které se vyrábí podle tradičních řemeslných postupů. Ti nejnáročnější ocení kategorii luxusních kování v exkluzivních povrchových úpravách.

Cobra design line

Na kovani-kliky.cz je vše pod jednou střechou a samozřejmě nechybí ani cylindrické vložky neboli zámky. A to základní, bezpečnostní a nejpoužívanější stavební. Zde výběr souvisí s požadovanou bezpečností respektive s bezpečnostní třídou, kterou splňují vaše dveře. Při výběru dbejte na tloušťku dveří a použité kování – vyměření vložky nepodceňujte, vyhnete se tak případným komplikacím (např. příliš krátká cylindrická vložka v kombinaci s bezpečnostním kováním s překrytkou). Podrobný návod jak vybrat cylindrickou vložku do dveří najdete přímo v e-shopu.

cylindricka vlozkaZmínili jsme, že v e-shopu najdete také bezpečnostní kování a to pro 2. a 3. bezpečnostní třídu (v pyramidě bezpečnosti jde o „dostačující“ a „vysokou“ ochranu). Sortiment značek Cobra, Mariani, Tupai, Rostex a MP Kování je zárukou perfektní ochrany vašeho majetku. Bezpečnostní kování chrání zámek před odvrtáním, vytržením, hrubému násilí a dalším formám násilné manipulace a do dveřní konstrukce je uchyceno velmi pevnými šrouby.

Máte nějaké otázky? V tom případě se obraťte na prodejce, který s výběrem rád poradí. Internetový obchod kovani-kliky.cz se chlubí nejnižšími cenami (Nevěříte? Koukněte se do srovnávačů!) a slevami ve výši až 40 %. Při nákupu nad 4000 Kč navíc nebudete platit dopravu. Žádný důvod, který by vás měl odradit od nákupu u největšího českého online prodejce neexistuje. Pořiďte si kliky, na které budete sahat s radostí!