Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Finance

Provident nabízí kvalitní půjčky již od roku 1880

Potřebujete opravdu rychlou finanční injekci, ale z nějakého důvodu se nechcete obracet na banky? Vyžadujete individuální přístup, ale máte obavy z rizik, které jsou spjaty s nebankovními úvěry? V případě společnosti Provident se ničeho bát nemusíte.

Proč úvěr právě od Providentu?

Společnost Provident Financial s.r.o. v České republice působí od roku 1997, ale mateřská společnost Provident Financial vznikla ve Velké Británii již v roce 1880. Během své sedmnáctileté existence na českém nebankovním trhu využilo služeb přední nebankovním instituce téměř milion Čechů a mnozí z nich opakovaně. Mezi hlavní důvody, proč je půjčka od Provident tak oblíbená, patří individuální a korektní přístup k zákazníkům, dostupnost, osobní servis a v neposlední řadě také transparentnost. U Providentu váš nečekají žádné skryté poplatky a se všemi náležitostmi vás předem seznámí přidělený obchodní zástupce.

Není divu, že se úvěrový produkt dvakrát po sobě umístil na prvním místě v Indexu etického úvěrování, za kterým stojí organizace Člověk v tísni. Za zmínku stojí také 1. místo v anketě Zlatý měšec (Nejlepší úvěrová společnost).

Individuální přístp a dodržování etického kodexu

Společnost Provident půjčky schválí pouze klientům, kteří je budou schopni pravidelně splácet. K vyřízení proto budete potřebovat potvrzení o výši příjmů, nicméně se můžete spolehnout na shovívavost obchodních zástupců, kteří vám v případě nedostačujícího příjmu nabídnou maximální možnou částku. Problém nemusí znamenat ani případný záznam v registru dlužníků. Pracovníci společnosti vždy ctí etický kodex a každou žádost posuzují velmi citlivě.

Kolik vám Provident půjčí?

Provident půjčky poskytuje ve výši od 4 000 Kč do 80 000 Kč s volitelnou splatností od 45 do 100 týdnů (v závislosti na výši půjčky). K mání jsou dvě varianty a to bezhotovostní půjčka, která je vhodná pro klienty, kteří na finanční prostředky příliš nespěchají (peníze přijdou na účet do 13 dní) a hotovostní půjčka, díky které dostanete peníze na ruku ihned po podpisu smlouvy. Přikloníte-li se k hotovostní půjčce, musíte počítat s manipulačním poplatkem, jehož výši se samozřejmě dozvíte s předstihem.