Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Finance

Jak spočítat hypotéku, aby byla nejvýhodnější?

Stavba či rekonstrukce domu, pořízení bytu nebo investiční nemovitosti – všechny zmíněné akce jsou finančně náročně a nemáte-li po ruce dostatek vlastních prostředků, nezbude vám, než se poohlédnout po vhodném financování. V souvislosti s bydlením se samozřejmě nenabízí nic výhodnějšího než hypotéka. Jenomže jak si na rozsáhlém hypotéčním trhu vybrat správně, kdy se v daném segmentu příliš neorientujete? Prozradíme vám, jak vypadá nejlepší produkt, na co si dát pozor při výběru a jak spočítat hypotéku snadno a rychle.

Záleží na úrokové sazbě i na dalších faktorech

K hlavním faktorům, které ovlivňují celkovou splatnou částku, patří úroková sazba. Banky často lákají na velmi nízká čísla – ovšem pozor – běžně se stává, že zájemce z určitých důvodů na nejvýhodnější nabídku nedosáhne. Zdánlivě nejlepší produkt vás může nakonec vyjít dráž než konkurenční hypotéky. I poměrně malý rozdíl v úrokové sazbě vygeneruje během dlouhodobého splácení desítky tisíc korun, které mohly zůstat ve vaší peněžence.

K dalším parametrům, na které byste si měli dát pozor, patří i doba fixace, délka splatnosti a v neposlední řadě výše hypotéky. Platí, že úvěry ve výši 100 % hodnoty nemovitosti nejsou tak výhodné jako menší úvěry.

Využije službu Eurohypoška a najděte nejlepší hypotéku za pár minut

Jde vám z toho hlava kolem a máte obavy, abyste nepromeškali jedinečnou šanci na nejvýhodnější nabídku? Žádný učený z nebe nespadl a není nic jednoduššího, než využít novou službu Eurohypoška, která spočívá v jedinečném porovnání hypotéčních úvěrů online. V čem se liší od klasických srovnávačů?

Eurohypoška disponuje aplikací se speciálním know how a bez zbytečném čekání dokáže vyhledat nejzajímavější nabídky na hypotéčním trhu. A to nejen na tom českém, ale také zahraničním. Porovnávač spolupracuje s bankami na Slovensku, v Rakousku, Německu, USA a Rusku. Zároveň vám pomůže s případným refinancováním a na své si přijdou i zájemci o úvěr bez registru. Vaše nejlepší hypotéka čeká na www.hypoška.eu.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *