Kam na thajskou masáž v Praze? Svěřte se do péče Thajek v salonech LANNA K

Hledáte způsob, jak se alespoň na chvíli vzdálit od všech pozemských strastí a starostí? Metodu, která vám umožní relaxaci těla i duše? Pokud máte pocit, že potřebujete pauzu a restart, dopřejte si tradiční thajskou masáž! Netušíte, co si pod ní představit a v hlavě se vám promítá scénka, kdy drobné ženy asijského původu tančí na zádech svého klienta? Pravdou je, že masážních technik je mnohem více a výsledek předčí vaše očekávání. Jak probíhá a v čem vám pomůže? Thajská masáž má blahodárné účinky, ovšem pouze za předpokladu, že se zastavíte v renomovaném masážním salonu. K tomu nejlepšímu v Praze patří síť několika salonů LANNA K, kde o klienty pečují certifikované masérky z Thajska. Podstatou thajské masáže je promyšlená práce s tělem. Masérky používají kombinaci mnoha protahovacích prvků, jakožto i technik z akupresury a jógy. Proto se thajské masáži často přezdívá „jógová masáž“ nebo „jóga pro líné“.

Na které partie lze thajskou masáží zacílit a jaké má účinky?

Bolí vás celé tělo? Pak vás jistě potěší, že díky thajské masáži zažijete celkové uvolnění. Nejvíce se však masérky soustředí na nejvíce zatěžované partie – klouby, chodidla a svaly nohou. Co se týče pozitivních účinků thajské masáže, její zdravotní přínos spočívá především v uvolnění zablokované energie a podpoře jejího nerušeného toku. Díky tomu pocítíte po absolvování kúry příval energie a budete se cítit mnohem lépe. Zkušené masérky ovládají velmi účinné metody, kterými dokáží zmírnit chronické příznaky a bolesti způsobené nesprávným držením těla. Což je důvod, proč do salonu často dochází lidé pracující v kanceláří. Thajské masáži se však přisuzují i další pozitivní účinky. Eliminuje napětí a stres, jejichž příčinami jsou fyzické poruchy a v neposlední řadě zlepšuje krevní oběh. Za zmínku stojí také revitalizace energie a urychlení procesu detoxikace. Výše uvedená pozitiva platí pouze za předpokladu, že masáž provede kvalifikovaná terapeutka. Z tohoto důvodu patří masáže Praha v salonech LANNA K k nejvyhledávanějším. Masérky mají dlouholetou praxi v zahraničních rezortech a poskytují služby na špičkové úrovni.

Thajská masáž v tradičním podání

Vyberete-li si tradiční thajskou masáž, připravte se na cca 1 – 2 hodiny nenásilného protahování končetin a páteře. Masérka zároveň vyvíjí tlak na akupresurní body, šlachy a svaly. Technika, při které zapojuje i kolena, lokty a chodidla (tedy nejen dlaně a prsty, jako je tomu u klasické masáže), je vhodná pro všechny věkové kategorie a cílem je uvolnění těla i mysli.

Olejová masáž

Chcete vyzkoušet něco nového? Thajská olejová masáž kombinuje indickou ajurvédu a prvky standardní masáže a je ideální při bolestech svalstva, kloubu či zad. Oproti klasické thajské masáži je tato technika jemnější a používají se při ní esenciální oleje. Spoustu dalších informací najdete přímo na stránkách masážního salonu LANNA K na www.lannak.cz.

Publikováno: 16. 07. 2018

Kategorie: Zdraví

Autor: Adam

Tagy: olejová thajská masáž | thajské masáže praha | účinky thajské masáže