Luxusní kožená peněženka na iPhone aneb Jak nosit stylový smartphone ještě stylověji

Luxusní kožená peněženka na iPhone aneb Jak nosit stylový smartphone ještě stylověji

Majitelé iPhonů telefonů své elektronické mazlíčky schovávají do obalů jen velmi neradi. Důvod je prostý, naprostá většina pouzder nemůže vyladěnému designu high-endových telefonů konkurovat. Jejich krása v nich naopak zaniká, což je zkrátka nežádoucí. Jenomže jak jablečný produkt efektivně ochránit před pádem a zároveň zamezit tomu, aby se jeho šasi při přenášení – například v kabelce společně s klíči – neodřelo? Naštěstí existují i luxusní pouzdra, která celkový dojem z iPhonu dokonale umocní. Vyrábí se i u nás a patří k tomu nejlepšímu, co je v daném sortimentu k mání. Seznamte se se značkou Voyage!

Peněženka, nebo pouzdro? Obojí!

Čím méně věcí u sebe máme, tím lépe pro nás. Pod značkou Voyage proto kromě klasických pouzder najdete také model, který kombinuje obal a peněženku. Produkt nese název HANK a stejně jako ostatní výrobky české firmy snoubí špičkový design, funkčnost a prvotřídní kvalitu danou pečlivě vybranými materiály – prémiovou italskou kůží a semišem. Kožená peněženka na iPhone je vhodná pro modelové řady 11 a 12, ale stejně dobře sedí i na starší jablečné smartphony. Na své si tak přijdou hrdí majitelé modelů Xs (včetně varianty Max),Xr,8 či 7. A samozřejmě se do ní vejdou také smartphony jiných značek, tedy za předpokladu podobných rozměrů.

Co byste o peněžence na iPhone měli vědět?

Ručně vyráběné pouzdro s peněženkou na iPhone je dostupné v 8 různých barevných provedeních a všechny lze doplnit vlastním monogramem do 7 písmen. Díky nerovnoměrné struktuře povrchu usně, vráskám a mírným barevným rozdílům má peněženka unikátní patinu. Je poměrně tenká, ale přesto se do ní – kromě iPhonu – vejde až 8 bankovních karet a 7-10 složených bankovek. A protože v ní nechybí speciální otvory, můžete mobil nabíjet nebo poslouchat hudbu přes sluchátka, aniž byste byli nuceni zařízení vyndat. My jsme se do peněženky zamilovali na první pohled a nepochybujeme o tom, že k ní chováte sympatie i vy. Výroba trvá nejdéle 3 dny a zboží si můžete vyzvednout i osobně na Praze 4. Ale raději se podívejte i na ostatní luxusní pouzdra značky Voyage – všechna stojí za to!

Publikováno: 12. 01. 2021

Kategorie: Móda

Autor: Adam