Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Děti

Aby byla dětská záda zdravá, žádají si kvalitní školní batoh či aktovku

S příchodem září mnohé rodiny s dětmi řeší dilema, zda koupit novou aktovku, školní batoh za babku na tržnici či třeba přes bazárek, nebo se rozhodnout pro školní batoh nový, dražší s různými certifikáty i krásným vhledem. Ušetřit chceme všichni, ale na dětských batozích a botách by se šetřit nemělo.

Aktovky a školní batohy pro první stupeň

Jestliže jde dítě do první třídy, drtivá většina rodičů mu pořizuje novou školní aktovku. Je to velmi dobře. I když máte dětí víc, první dítě aktovku „obnosí“ s ohledem na svou výšku, tvar těla, a druhému už tím pádem nemůže padnout stejně dobře.

Dnešní školní batohy i aktovky mají kvalitně zpracované zádové části, ale také popruhy či bederní pás. Nechybí polstrování, aby dítko zátěž bolestivě netlačila. Pokud dítě nosí denně např. 5 i 6 kg „učiva“ do školy a zpět, batoh či aktovka se za dobu cesty pronese.

Vsaďte na prověřené značky

Ať už kupujete aktovku nebo školní batoh pro dítko z prvního stupně, nebo už máte náctiletého, jež navštěvuje druhý stupeň, nic to nemění na tom, že by měl být školní batoh šetrný k jejich zádům a vyvíjejícímu se tělu.

Jestliže nemáte se školními batohy vlastní zkušenost, můžete se spolehnout na nákup modelu od známých výrobců, jako jsou Topgal, Ergobag, Hama, Coocazoo , Satch a další.

Podle čeho vybrat správný školní batoh a aktovku?

Určitě se zaměřte na ergonomii. Také dejte pozor na maximální nosnost, počet přihrádek, boční kapsičky, kvalitu zipu nebo jiného zapínání. Neměly by chybět bezpečnostní prvky. I materiál a jeho voděodolnost jsou důležití ukazatelé. V neposlední řadě dejte na vkus dítka, aby aktovku či batoh rádo nosilo.

Školní batohy a aktovky by měly mít děti vždy nové. S těmi od ověřených výrobců budete zaručeně spokojeni vy i vaše děti.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *