Kam za příjemnou atmosférou a skvělým jídlem v Českých Budějovicích? Do Citra!

Kam za příjemnou atmosférou a skvělým jídlem v Českých Budějovicích? Do Citra!

Kyselý jako citrón? V případě českébudějovické restaurace Citro to naplatí. Neodejdete z ní se zkrouceným obličejem, ale naopak s úsměvem na rtech a pocitem, že jste se právě znamenitě najedli. Pokud jste stále ještě nevyužili možnost stravování v restauračních zařízeních, která nám byla opět vrácena na konci května, napravte to a zajděte si do podniku s neobyčejně příjemnou atmosférou. České Budějovice jsou metropolí se vším všudy. Nabízí pestrou směs historických památek a míst, která jsou přímo stvořena pro milovníky moderní kultury a gastronomie. Mezi nejnápaditější restaurace České Budějovice bezesporu patří i Citro – podnik, který se vyznačuje vynikající kuchyní, perfektně naladěnou obsluhou a útulným prostředím. Nachází se na adrese Nová ulice č. 62 a má otevřeno od pondělí do neděle.

Kdy se zastavit v Citru?

Na danou otázku máme jednoznačnou odpověď. Do Citra by měly vaše kroky směřovat vždy, když vás popadne ukrutný hlad nebo dostanete chuť na něco dobrého. V době kolem oběda oceníte výhodné hotovky, kdykoliv během dne pak jídla na objednávku. V místní kuchyni se pracuje pouze s poctivými surovinami. V menu najdete masová jídla, těstoviny, mořské plody i dezerty a mnohé další pokrmy z české i mezinárodní gastronomie. V Citru se budete cítit uvolněně a „jako doma“ za všech okolností. Zastavte se na kafe s přáteli, udělejte si romantickou chvilku u vína – jen ve dvou, a nezapomeňte vzít děti na vynikající pizzu. Podnik totiž proslul i jako pizzerie České Budějovice.

Nemáte čas? Objednejte si rozvoz

Kdo se nerad stravuje venku a preferuje pohodlí vlastního domova, nechť využije rozvoz jídla České Budějovice, který Citro zajišťuje zdarma. Můžete tak učinit prostřednictvím mobilní aplikace – najdete ji na Google Play či App Store. Ale využívejte ho jen v případě krajní nouze – mnohem intenzivnějším zážitkem jsou chvíle strávené v restauraci.

Publikováno: 13. 06. 2021

Kategorie: Dovolená a cestování

Autor: Adam