Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Sport

Vybíráme dres na fotbal: Na co se zaměřit a kde objednat?

Následující řádky budiž povinnou četbou pro každého, kdo má na starost vybavení fotbalového týmu. Ať už máte pod palcem firemní mančaft, partu kamarádu, amatérský, poloprofesionální či dokonce profesionální tým, nepodceňuje význam sportovního oblečení a pořiďte svým svěřencům fotbalové dresy, ve kterých se budou cítit jako elitní čutálisté. Podrobnosti vám prozradíme v následujících řádcích…

Při výběru fotbalových dresů hraje roli několik základních kritérií. Jedná se o velikost, materiál a design. Podstatné jsou také použité technologie při výrobě a vlastnosti sportovního oblečení.

Co se týče velikosti, dres musí být komfortní a hráče neomezovat. Nevyhnete se individuální konzultaci, protože někteří hráči preferují upnutější a jiné naopak volnější dres.

Ideální fotbalový dres je vyroben z kvalitního materiálu, který odpovídá charakteristice daného sportu. Skvělou volbou jsou dresy od renomovaného českého výrobce DDsport, který používá špičkové materiály ceněné profesionálními sportovci. Na samotném vrcholu nabídky stojí hi-tech materiál CoolMax ze speciálního vlákna. Dresy z tohoto materiálu udrží tělo v suchu a pohodlí i v největším horku, v zimě naopak regulují tepelné klima lidského děla. CoolMax je lehký, jemný, prodyšný a snadno udržovatelný. Vlákna jsou odolný vůči plísním a prachu.

Ve výčtu požadovaných vlastností jsme zmínili i designové zpracování. Stylový dres dokáže hotové divy. Sportovci získají motivaci a jejich výkon citelně roste. I v tomto směru se vyplatí spolupracovat s českou značkou DDsport. Výrobce nabízí vizuálně přitažlivé dresy, které si mohou zákazníci sami nakonfigurovat v intuitivní online aplikaci.

DDsport se v oboru pohybuje přes 20 let a dlouhodobě spolupracuje se zájmovými spolky, jednotlivci i profesionálními sportovními týmy. Zboží rozesílá expresně do 48, a to i na Slovensko. Dresy fotbal najdete na ddsport.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *