Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Investiční zlato

Investujte chytře. Zhodnoťte své peníze nákupem zlatých mincí a slitků

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Sport

Vybíráme dres na fotbal: Na co se zaměřit a kde objednat?

Následující řádky budiž povinnou četbou pro každého, kdo má na starost vybavení fotbalového týmu. Ať už máte pod palcem firemní mančaft, partu kamarádu, amatérský, poloprofesionální či dokonce profesionální tým, nepodceňuje význam sportovního oblečení a pořiďte svým svěřencům fotbalové dresy, ve kterých se budou cítit jako elitní čutálisté. Podrobnosti vám prozradíme v následujících řádcích…

Při výběru fotbalových dresů hraje roli několik základních kritérií. Jedná se o velikost, materiál a design. Podstatné jsou také použité technologie při výrobě a vlastnosti sportovního oblečení.

Co se týče velikosti, dres musí být komfortní a hráče neomezovat. Nevyhnete se individuální konzultaci, protože někteří hráči preferují upnutější a jiné naopak volnější dres.

Ideální fotbalový dres je vyroben z kvalitního materiálu, který odpovídá charakteristice daného sportu. Skvělou volbou jsou dresy od renomovaného českého výrobce DDsport, který používá špičkové materiály ceněné profesionálními sportovci. Na samotném vrcholu nabídky stojí hi-tech materiál CoolMax ze speciálního vlákna. Dresy z tohoto materiálu udrží tělo v suchu a pohodlí i v největším horku, v zimě naopak regulují tepelné klima lidského děla. CoolMax je lehký, jemný, prodyšný a snadno udržovatelný. Vlákna jsou odolný vůči plísním a prachu.

Ve výčtu požadovaných vlastností jsme zmínili i designové zpracování. Stylový dres dokáže hotové divy. Sportovci získají motivaci a jejich výkon citelně roste. I v tomto směru se vyplatí spolupracovat s českou značkou DDsport. Výrobce nabízí vizuálně přitažlivé dresy, které si mohou zákazníci sami nakonfigurovat v intuitivní online aplikaci.

DDsport se v oboru pohybuje přes 20 let a dlouhodobě spolupracuje se zájmovými spolky, jednotlivci i profesionálními sportovními týmy. Zboží rozesílá expresně do 48, a to i na Slovensko. Dresy fotbal najdete na ddsport.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *