Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Hobby

Moderním hobby se opět stává kutilství. Hodit se vám budou montérky

Kdo dnes nekutí, není. Po čase se opět stává kutilství něčí, co se nepokládá za divné čecháčkovství. Naopak! Rádi se pochlubíme tím, co umíme udělat – oblečeni v montérkách a vlastníma rukama. A jsme v tom dobří.

Můžeme se věnovat modelářství, dělat mozaiky z rozbitých dlaždiček, ale klidně shánět na smetištích starý nábytek a restaurovat jej. A nejen ten. Staré železo se dá přetvořit na zajímavé objekty do zahrady, nebo poslouží jako součást vlastnoručně vyráběného nábytku. Koupit se dnes dá téměř vše, a právě proto každý s alespoň trošičku kreativní duší touží dělat některé věci sám. Byť zpočátku méně dokonale, ale vlastnoručně.

Pro hobby se musíme dobře vybavit

Koníčky nás nebudou bavit, když se na ně dobře nepřipravíme. Potřebujeme vhodné pracovní místo, nářadí i pracovní oděv, u kterého nebudeme řešit, jestli jsme se právě umazali neodstranitelným lepidlem, polili olejem, nebo pomalovali barvou. Montérky jsou ideální oblečení pro většinu kutilských a zájmových aktivit. K dispozici jsou též dětské montérky, takže pokud do aktivit zapojíte i své dítě, můžete jej obléct tak, že nezničí pokaždé teplákovou soupravu a současně bude mít pocit sounáležitosti a více jej začne kutění s vámi bavit.

Dámské i pánské montérky pro hobby aktivity

Montérky lze pořídit v celé řadě střihů a barevných provedení. Též jako dámské a pánské, do pasu, či jako montérky s laclem. K nim si pořiďte též montérkovou bundu a vhodné pracovní boty. Staré vyřazené boty z botníku nejsou vždy vhodné a zapomeňte na to, že jsou gumové pantofle univerzálními botami na vše.

Montérky se umí vašemu kutění a hobby přizpůsobit v kterékoliv roční době. V létě oceníte montérkové kraťasy, v zimě zateplené montérky. Nemusíte tedy v horku pobíhat v plavkách, ani si ničit kraťasy na dovolenou. V zimě zas není zapotřebí obětovat drahou outdoorovou bundu.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *