Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Volný čas

Jaro je tady. Hurá do sedla!

Jaro je konečně tady a s ním i začátek jezdecké sezóny. Ať už máte vlastní stáj nebo docházíte do jízdárny, pravděpodobně se již nyní poohlížíte po nových jezdeckých potřebách, které vám zážitky na koňském sedle maximálně zpříjemní. Nemusíte pro ně chodit daleko, prozkoumali jsme pro vás nabídku firmy KAMÍR & CO spol. s.r.o., která se již od roku 1991 specializuje na nejen na služby v oboru zemědělství a nabízí široký sortiment potřeb pro chov koní a jezdeckých potřeb.

 

Pamatujte na bezpečnost

 

Začínající, ale i zkušení jezdci se rozhodně neobejdou bez několika bezpečnostních prvků, které jim zaručí ochranu před vážnými úrazy. Naprostým základem by měla být jezdecká bezpečnostní přilba. Nákup proto nepodceňujte a zaměřte se na výrobky, které vyhovují evropské bezpečnostní normě EN 1384 a mají příslušnou certifikaci. Všechny jezdecké bezpečnostní přilby, které najdete v e-shopu kamir.cz, jsou opatřeny tříbodovým zapínáním a jsou vhodné pro sportovní, ale i rekreační jízdu. Zda si vyberete plastovou nebo semišovou variantu, je skutečně jen na vás.

Neméně důležitá je i jezdecká bezpečnostní vesta. Ta by měla jezdce chránit, ale zároveň mu nebránit v pohybu. Velmi zajímavá je především vesta s bezpečnostním zipem flex, která byla v testu německého časopisu Cavallo vyhodnocena jako vůbec nejlepší. Na jezdecké vesty si velmi rychle zvyknete a můžete je využívat i při jízdě na kole.

 

Funkční a krásné oblečení nejen na koně

 

Neméně zajímavé jsou i další jezdecké potřeby v podobě speciálního oblečení. Mikiny, bundy a vesty vám zaručí vysoký komfort během jízdy a ochrání vás před nepříznivým počasím. Díky kvalitnímu zpracování a atraktivním střihům se hodí o na každodenní nošení.

V e-shopu Kamir.cz samozřejmě seženete i doplňky v podobě jezdeckých pásků, rukavic, bičíků nebo rajtek. Nezbývá, než vám popřát spoustu nezapomenutelných zážitků v sedle…