Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Volný čas

Kde jinde hledat pravdu, než ve vinném sklípku?

Nevíte, co s volným časem? Chcete si pořádně odpočinout a wellness pobytů máte doslova „po krk“? Prožijte své volno tak trochu jinak, než jak ho trávíte obvykle a zajeďte si na Jižní Moravu. Tentokrát ovšem nepůjde o prohlídku kulturně historických památek, ale o návštěvu vinného sklípku. Jihovýchod republiky je s pěstováním vinné révy pevně spjat malebné vinné sklípky k němu neodmyslitelně patří. Pokud jste na degustaci vína ještě nikdy v životě nebyli, neváhejte. Středem vaší pozornosti by se mohl stát AB Sklípek, který najdete v Bořeticích na Kravihorsku. Stejně jako přilehlé vinice, i je tento malebný sklípek součástí rodinného dědictví rodiny rodiny Pazderků. Ti jsou známi svou pohostinností vstřícným přístupem ke všem návštěvníků.

Degustace vína patří k nezapomenutelným zážitkům

Vinný sklep přilehlý penzion nabízí doslova netušené možnosti. Chlubí se kapacitou 100 míst, takže se nemusíte bát přijet i se svou partou kamarádů. Představuje ideální místo pro narozeninové oslavy, firemní akce, svatby v tradičním jihomoravském stylu a další příležitosti. AB vinný sklípek uspokojí i ty nejnáročnější návštěvníky, kteří touží zažít pravou jihomoravskou zabíjačku. Vraťme se však k tomu, co vás zajímá nejvíc – vínu. Degustace probíhá ve stylovém prostředí, hned vedle sudů. Trvá zhruba hodinku a stihnete okoštovat kolem deseti druhů vína. Samozřejmostí je odborný výklad od sympatického sklepmistra.

Zabijačkové dobrůtky a jihomoravské speciality

Na své si přijdou i milovníci dobrého jídla. Degustaci vína totiž předchází předkrm v podobě chleba se sádlem, husími játry, domácím uzeným či škvarkovou pomazánkou. Následuje grilovaný večeře, vinné klobásky a další pochoutky, kterým určitě neodoláte. A pokud přeci, můžete se s majiteli dohodnout na ryze vegetariánské večeři či jakémkoliv jiném jídle. A po večeři? To vám bude nabídnuta domácí ořechovice…Pokud vás vinný sklípek zaujal, ale stále se nemůžete rozhodnout, zda vážit tak dlouhou cestu, prohlédněte si fotografie přímo na webu absklipek.cz. A jestli vás nepřesvědčí ony, tak už opravdu nic…

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *