Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Volný čas

Víte, s kým spíte?

Léto je ideální doba pro navázání krátkodobých známostí, které vám okoření sexuální život. I Bůh přece řekl „Milujte se a množte se“ a není jediný důvod, proč se jeho heslem neřídit. Tedy ne celým zněním, spíše jen první polovinou. Vždyť každý vztah přece nemusí skončit svatbou a plánovaným rodičovstvím. Právě proto je však třeba myslet na to neplánované a udělat všechno proto, aby se ty mršky nedostaly na druhou stranu bitevního pole. Pánové i dámy jistě vědí, o čem je řeč a pro ty, kteří skutečně netuší, o co jde, máme dobrou radu. Nechte přerušovanou soulož jiným kaskadérům a raději si nasaďte kondom. „Čepičky“ už dávno nejsou to, co bývaly a na nějakou necitlivost si opravdu nemůžete stěžovat.

Když kondomy, tak Primeros

Vzpomínáte si ještě na doby svého mládí, kdy jste se nakupování kondomů styděli a raději rychle sebrali první krabičku, kterou jste „jen tak mimochodem“ přihodili k dalšímu nákupu? Kvalita kondomů je jediný faktor, podle kterého bychom se při jejich výběru měli řídit. Rovnou zapomeňte na levné „gumy“ z Asie (mimochodem nejlidnatější země – proč asi?) a sáhněte po osvědčených kondomech značky Primeros. Ta se výrobou kondomů zabývá již 100 let a její výrobky splňují ty nejpřísnější normy. Všechny kondomy prochází elektronickým testováním a spermie tak nemají nejmenší šanci. Bojíte se protrhnutí? Kondomy Primeros jsou vyrobeny z vysoce odolného latextu, který vydrží i ostřejší hrátky.

Je libo klasiku či jahodu?

Kondomy Primeros se prodávají v mnoha specifikacích, jako je Classic či Safety. Oblíbené jsou i kondomy s příchutí (Jahoda, Ostružiny…) a kondomy se zdrsněným povrchem pro větší prožitek. Chcete-li ušetřit, nakupujte prezervativy ve velkých baleních po 100 ks. Budete mít jistotu, že vám nebudou chybět, když to budete nejméně potřebovat. Pokud se vám do kondomů nechce, koukněte se na statistiky rozšíření pohlavních nemocí (nejen HIV, ale i spousta dalších) a budete mít jasno.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *