Kde strávit tuzemskou letní dovolenou? Užijte si klasický český kemp

Kde strávit tuzemskou letní dovolenou? Užijte si klasický český kemp

Léto se den za dnem neúprosně blíží a s ním i přemýšlení o možnostech strávení tolik očekávané dovolené. Tento rok je vzhledem k okolnostem naprosto jasné, že spousta lidí zvolí levnější, avšak stejně krásný odpočinek u nás. Kde jinde ho strávit než uprostřed pěkné přírody v nenáročném prostředí útulného kempu?

Které místo stojí za zkoušku?

Na území naší země nalezneme ohromné množství ubytovacích zařízení tohoto typu. Výběr tudíž není ničím jednoduchým, protože mnoho z nich je opravdu zajímavou volbou. Zmínit lze například velmi oblíbené místov - koupaliště a kemp Lodín s internetovými stránkami www.camplodin.cz. Tento kemp s koupalištěm se nachází kousek od Hradce Králové v malé vesničce jménem Lodín. Čím vás tato varianta okouzlí? Velkou výhodou oproti ostatním poskytovatelům je přítomnost rovnou tří různých bazénů. Venkovní koupaliště sestává z dětského brouzdaliště, velké vodní plochy rozdělené na tři části a v poslední řadě nesmí samozřejmě chybět dojezdový bazén pro dvouproudovou skluzavku a tobogán. Zábava se přirozeně neodehrává pouze ve vodě, ale i na souši. K tomu vám poslouží hřiště na volejbal, fotbal a tenis, stejně jako minigolf, dětské hřiště, venkovní fitness a další prostory. Stravu vám zajistí rychlé občerstvení přímo na území kempu a místní restaurace ve vesnici.

Zážitek pro celou rodinu

Základem všeho je ubytování, které je zde zajištěno formou moderních dřevěných chatek s vlastní minikuchyňkou, tekoucí vodou a elektřinou. Díky tomu si zajistíte pohodlí, ale stále budete spojeni s okolní přírodou. Pohled na vlastní oči vydá za tisíce slov, takže se nezapomeňte podívat na fotogalerii přímo na stránkách majitelů tohoto ubytování. Prohlédněte si kompletní nabídku, přečtěte si veškeré potřebné informace a rozhodněte se sami. Pokud se chcete přesvědčit, že i letní dovolená v Čechách může stát za to, určitě si zarezervujte pobyt na tomto místě.

Publikováno: 09. 06. 2022

Kategorie: Dovolená a cestování

Autor: Adam