Kdo pak by se stěhování bál...

Kdo pak by se stěhování bál...

Stěhování nikdy nepatřilo k příjemným záležitostem, na které bychom se těšili. Většina lidí si ho naopak spojí s celou řadou komplikací a problémů. Rozbité a poztrácené věci, obitý a poškrábaný nábytek a především spousta práce s balením a vybalováním. Není divu, že se do něj nehrneme a často necháme uplavat příležitost k mnohem lepšímu bydlení. Existuje vůbec způsob, jak vše přepravit tak, aby se nic nestalo? A to navzdory stovkám kilometrů? Zkuste se zeptat některého z pracovníků společnosti Jumbo Stěhování. Pro profesionální a zkušený tým stěhováků nepředstavuje problém ani přeprava v rámci několika zemí. Pokud jste se stěhování doposud báli, pohodlně se usaďte. Konečně jste našli někoho, kdo celý proces zvládne za vás.

Nejsilnější stěhováci široko daleko

Jumbo Stěhování pracuje nepřetržitě a provádí stěhování i během víkendů. Nabízí kompletní servis od vybalení až po zabalení, od demontáže až po montáž, a to bez ohledu na to, co potřebujete přestěhovat. Jediným limitem je maximální hmotnost 300 tun :-) Díky své specializaci na těžká břemena se těší v Praze nebývalé oblibě a ke spokojenosti klientů přispívá i fakt, že nestěhuje pouze v rámci Prahy, ale celé České republiky, případně dalších států v Evropské Unii. Ať už se chcete přestěhovat do sousední ulice nebo na druhou stranu Evropy, vždy se můžete spolehnout na profesionální a individuální přístup. Dochvilnost je garantována detailním pracovním plánem, jehož vypracování předchází každému stěhování.

Nezahlcujte si nové bydlení tím, co nepotřebujete

Stěhování Praha působí v oboru velmi dlouho a přestěhovala bezpočet bytů, kanceláří, vil i celých objektů. Chcete-li se některých věcí zbavit, nebudete muset hledat skládku. Stěhování Jumbo pro vás zajistí likvidaci nepotřebného nábytku na skládce v Ďáblicích. Přestaňte se stěhování bát, založte ruce do kapes a pozorujte, jak se vaše věci bezpečně a rychle dostanou tam, kde je potřebujete mít.

Publikováno: 26. 04. 2013

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: stěhování | stěhování jumbo | stěhování Praha