Komu svěřit rekonstrukci bytu v Ostravě a okolí?

Komu svěřit rekonstrukci bytu v Ostravě a okolí?

Rekonstrukce bytu je vždycky důležitá životní událost. Kolikrát v životě své bydlení rekonstruujete? Většina lidí pouze jednou, maximálně dvakrát, a proto musí stát doopravdy za to. Jestliže chcete bydlení, v němž vám bude dobře následující desítky let, raději si připlaťte za práci odborníků. Rekonstrukce bytu je velmi široký pojem. Někdo může předělávat obývací pokoj, aby mohl přijímat návštěvy v hezkém prostředí, další dětský pokoj, jelikož děti už vyrostly, jiní třeba komplet celý byt.

Máte doma ještě staré bytové jádro?

Staré umakartové jádro je součástí až překvapivě mnoha bytů. Spousta lidí rekonstrukci tohoto typu odkládá, protože jde o poměrně velký zásah. Musíte předělat celou koupelnu, záchod i kuchyni, což je většinou polovina bytu. S padesáti tisíci opravdu nepořídíte, rekonstrukce bytového jádra vyžaduje našetřené statisíce. A přesně na tento typ rekonstrukce se specializuje firma Mattes Plus, která působí v Ostravě, Havířově, Frýdku-Místku a okolí.

Nejlépe vám pomohou přímo specialisté na koupelny a kuchyně

Zmíněná společnost vyrábí zejména kuchyně na míru, realizuje koupelny. Je schopná zajistit i kompletní rekonstrukce celého bytu. Nejdřív si k vám přijde zaměřit prostory, poté zpracuje nezávaznou cenovou kalkulaci a také 3D grafický návrh. Ten vám pomůže doladit detaily, ještě než se vůbec začne rekonstruovat. V případě podpisu smlouvy přitom máte návrh zcela zdarma.

Splňte si své sny o bydlení jako z katalogu

Péče profesionálů vám zajistí, že na sebe zednické, montážní, topenářské, elektrikářské a další práce budou plynule navazovat, takže rekonstrukci zvládnete v co nejkratším časem. Velkou výhodou je však i možnost výroby kuchyně na míru. Firma zhmotní vaše sny a budete mít domácnost zařízenou jako z nějakého časopisu o bydlení. Výroba kuchyní na míru je lepší nejen z hlediska designu, ale i kvůli tomu, že řešení přímo pro vás dokáže naplno využít atypické prostory. Tak ať už vás čeká rekonstrukce koupelny, kuchyně nebo celého bytového jádra, obraťte se na Mattes Plus.

Publikováno: 29. 08. 2020

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam