Juddy bagety: Hlad nemá nejmenší šanci...

Juddy bagety: Hlad nemá nejmenší šanci...

Když máte na ulici anebo při dlouhé cestě autem hlad a nechcete se zdržovat zdlouhavým sezením u oběda, sáhnete po bagetě. Právě ona totiž dokáže efektivně zahnat hlad. Jen o eliminaci tohoto pocitu by to ale být nemělo. Bageta musí rozhodně také chutnat a musí být kvalitní jak z hlediska samotné housky, tak i z pohledu dalších potravin, jež obsahuje. Když se zakousnete do něčeho, co není chuťově nijak poutavé, logicky si takovou v uvozovkách dobrotu již nekoupíte. My se proto zaměříme na vysoce kvalitní Juddy bagety, jež v sobě snoubí vynikající chuť s vyváženým nutričním obsahem.

Sázka na čerstvost

Jednou z hlavních předností zmiňovaných baget je ryze česká kvalita spojená s čerstvostí. Zakousnete-li se do samotného pečiva, bude chuťově jedinečné, což platí i o kuřecím masu, salámu, sýru, vejci a dalších potravinách, jež jsou součástí konkrétního provedení tohoto jednoduchého pokrmu. Samozřejmostí jsou i skvělý salát, rajčata, papriky a jakákoli jiná zelenina, která se pozitivně podepíše na celkové chuti vámi vybraného kusu.

Vyberte si dle vaší chuti

Že příliš nemusíte pouze varianty se sýrem a salámem? Nevadí, klidně si budete moci dopřát ty nejlepší bagety s úplně jinými surovinami. Vynikající volbou je například variace kuřecího špízu v housce přelitá jemným dresingem. Dále bychom měli upozornit na sýrovou bagetu, ve které se nachází jak různé druhy sýrů, tak i vejce a jarní cibulka. Nejen fajnšmekři si pochutnají na vepřových řízečkách zalitých hořčičným dresinkem.

Nakupujte kdekoli

Zatímco některé bagety vyrábí firmy jen lokálně a dodávají je pouze do několika provozoven, Juddy bagety jsou distribuovány po celé České republice. Zakoupit si je můžete ve spoustě automatů. Firma také neustále vyvíjí nové variace, které můžete také vyzkoušet a rozdráždit své chuťové buňky.

Publikováno: 02. 08. 2016

Kategorie: Strava

Autor: Adam

Tagy: české bagety | juddy bagety