Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Technika

Technické izolace, které nezklamou

Hledáte opravdu kvalitní protikorozní izolace? Nebuďte skromní a sáhněte po tom nejlepším, co je momentálně na trhu. Výrobky společnosti ANTICOR jsou využívány v mnoha odvětvích. Nacházíme je v plynárenství a teplárenství, stejně jako ve stavebnictví a dalších oblastech. Mimo skvělých vlastností je pro ně typická i nízká cena. Společnost ANTICOR se na český trh dostala v roce 2000, v sousedních zemích však působí již od roku 1991.

VentureClad – nejlepší technické izolace na trhu

Technické izolace společnosti ANTICOR nesou název VentureClad a vyrábí se ve třech variantách:

Pětivrstvý samolepící materiál VentureClad 1577CW

Šestivrstvý samolepící materiál VentureClad 1577 CW-BM

Šestivrstvý samolepící materiál VentureClad 1577 CW-WM

Ve všech případech se jedná o patentovaný laminátový hliníkový povlak, který se chlubí absolutně nulovou paropropustností. V současné době jde o nejlépe hodnocený produkt, který je nejlepší svého druhu.

Použití je širokospektrální a umožňuje mechanickou ochranu izolačních obkladů a opláštění na vzduchotechnice, teplovodů i vodovodních rozvodů. Mezi největší přednosti patří snadná instalace, která je možná i bez použití speciálních nástrojů. Čas potřebný k instalaci je tak mnohem kratší.

Technická izolace VentureClad je ideální pro vnitřní i venkovní použití – je žáruvzdorná a vysoce odolná proti roztržení a proražení. Lze ji zakoupit také z pohodlí domova na anticor.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *