Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Technika

Technické izolace, které nezklamou

Hledáte opravdu kvalitní protikorozní izolace? Nebuďte skromní a sáhněte po tom nejlepším, co je momentálně na trhu. Výrobky společnosti ANTICOR jsou využívány v mnoha odvětvích. Nacházíme je v plynárenství a teplárenství, stejně jako ve stavebnictví a dalších oblastech. Mimo skvělých vlastností je pro ně typická i nízká cena. Společnost ANTICOR se na český trh dostala v roce 2000, v sousedních zemích však působí již od roku 1991.

VentureClad – nejlepší technické izolace na trhu

Technické izolace společnosti ANTICOR nesou název VentureClad a vyrábí se ve třech variantách:

Pětivrstvý samolepící materiál VentureClad 1577CW

Šestivrstvý samolepící materiál VentureClad 1577 CW-BM

Šestivrstvý samolepící materiál VentureClad 1577 CW-WM

Ve všech případech se jedná o patentovaný laminátový hliníkový povlak, který se chlubí absolutně nulovou paropropustností. V současné době jde o nejlépe hodnocený produkt, který je nejlepší svého druhu.

Použití je širokospektrální a umožňuje mechanickou ochranu izolačních obkladů a opláštění na vzduchotechnice, teplovodů i vodovodních rozvodů. Mezi největší přednosti patří snadná instalace, která je možná i bez použití speciálních nástrojů. Čas potřebný k instalaci je tak mnohem kratší.

Technická izolace VentureClad je ideální pro vnitřní i venkovní použití – je žáruvzdorná a vysoce odolná proti roztržení a proražení. Lze ji zakoupit také z pohodlí domova na anticor.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *