Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

Kontejnerová autodoprava může vytrhnout trn z paty i vám

Situací, kdy potřebujeme rychle někoho, kdo zajišťuje kontejnerovou dopravu, dopraví nám písek, štěrk či jiný stavební materiál, je skutečně hodně. Oslovte autodopravu Forte Jaromíra Foltase z Hranic.

Práce kolem domu, stavba, různé zemní práce, ale třeba i jen úklid pozemku – to jsou situace, kdy se nám hodí kontejnerová autodoprava. Z osobních zkušeností mohu říct, že podobné služby mnohdy potřebujeme i vícekrát za rok. Zejména pokud rekonstruujeme či budujeme. Třeba i jen drobné zahradní stavby. Zjara se pouštíme do různých stavebních úprav domu i jeho okolí. Výhodou je nákup a dovoz hotového betonu. Anebo si musíme nechat dovézt štěrk, písek a další stavební materiál. Mnohdy pracím předchází demolice staré budovy či drobných staveb a je nutné odvézt suť.

Když je zapotřebí auto s hydraulickou rukou

Nakoupili jste materiál na paletách – může jít třeba o novou kamennou dlažbu, střešní tašky, ale klidně i o palivové dříví? Ve firmách nám velice často nejsou schopni nabídnou dovoz. Proto je skvělé, když máme možnost zavolat si vlastního autodopravce, který má k dispozici auto s hydraulickou rukou. Firma Forte Jaromíra Foltase z Hranic nabízí tyto a další služby.

Přehled služeb firmy Forte z Hranic

Základem nabídky je autodoprava a kontejnerová doprava. Dále je společnost schopna zajistit práce a dopravu s hydraulickou rukou, práci s nakladačem, prodej a dopravu písku a štěrku, zprostředkování míchaného betonu, kompletní demoliční práce, odvoz suti, odvoz odpadu, ale i převoz strojů, vysokozdvižných vozíků, které využijí spíše firmy. Stejně tak jako přepravu nadrozměrné dopravy i s doprovodním vozidlem. Obce a firmy mohu poptávat též služby v oblasti zimní údržby.

V rámci autodopravy s hydraulickou rukou je schopna firma převézt stavební stroje až do hmotnosti 8 tun, dále palety, řezivo, dřevěný a hutní materiál – vše s délkou až 8 metrů. Možná je rovněž přeprava stavebních buněk.

Pronájem kontejnerů

Firma pronajímá kontejnery od 3 m3 s hmotností do 5 tun, až po ty s objemem 17 m3. Hodí se pro přepravu objemného odpadu, různých stavebních materiálů, sypaného dřeva, dovoz sypkého stavebního materiálu i odvoz suti.

Štěrky a písky

Poptávat lze rovněž přímo štěrk a písek různých frakcí, který vám firma přiveze až na místo určení. Jde o drcené kamenivo, těžené kamenivo i kačírek. Seznam dostupného sortimentu v kategorii „štěrky písky“ najdete na stránkách firmy.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *