Kontejnerová autodoprava může vytrhnout trn z paty i vám

Kontejnerová autodoprava může vytrhnout trn z paty i vám

Situací, kdy potřebujeme rychle někoho, kdo zajišťuje kontejnerovou dopravu, dopraví nám písek, štěrk či jiný stavební materiál, je skutečně hodně. Oslovte autodopravu Forte Jaromíra Foltase z Hranic. Práce kolem domu, stavba, různé zemní práce, ale třeba i jen úklid pozemku – to jsou situace, kdy se nám hodí kontejnerová autodoprava. Z osobních zkušeností mohu říct, že podobné služby mnohdy potřebujeme i vícekrát za rok. Zejména pokud rekonstruujeme či budujeme. Třeba i jen drobné zahradní stavby. Zjara se pouštíme do různých stavebních úprav domu i jeho okolí. Výhodou je nákup a dovoz hotového betonu. Anebo si musíme nechat dovézt štěrk, písek a další stavební materiál. Mnohdy pracím předchází demolice staré budovy či drobných staveb a je nutné odvézt suť.

Když je zapotřebí auto s hydraulickou rukou

Nakoupili jste materiál na paletách – může jít třeba o novou kamennou dlažbu, střešní tašky, ale klidně i o palivové dříví? Ve firmách nám velice často nejsou schopni nabídnou dovoz. Proto je skvělé, když máme možnost zavolat si vlastního autodopravce, který má k dispozici auto s hydraulickou rukou. Firma Forte Jaromíra Foltase z Hranic nabízí tyto a další služby.

Přehled služeb firmy Forte z Hranic

Základem nabídky je autodoprava a kontejnerová doprava. Dále je společnost schopna zajistit práce a dopravu s hydraulickou rukou, práci s nakladačem, prodej a dopravu písku a štěrku, zprostředkování míchaného betonu, kompletní demoliční práce, odvoz suti, odvoz odpadu, ale i převoz strojů, vysokozdvižných vozíků, které využijí spíše firmy. Stejně tak jako přepravu nadrozměrné dopravy i s doprovodním vozidlem. Obce a firmy mohu poptávat též služby v oblasti zimní údržby. V rámci autodopravy s hydraulickou rukou je schopna firma převézt stavební stroje až do hmotnosti 8 tun, dále palety, řezivo, dřevěný a hutní materiál – vše s délkou až 8 metrů. Možná je rovněž přeprava stavebních buněk.

Pronájem kontejnerů

Firma pronajímá kontejnery od 3 m3 s hmotností do 5 tun, až po ty s objemem 17 m3. Hodí se pro přepravu objemného odpadu, různých stavebních materiálů, sypaného dřeva, dovoz sypkého stavebního materiálu i odvoz suti.

Štěrky a písky

Poptávat lze rovněž přímo štěrk a písek různých frakcí, který vám firma přiveze až na místo určení. Jde o drcené kamenivo, těžené kamenivo i kačírek. Seznam dostupného sortimentu v kategorii „štěrky písky“ najdete na stránkách firmy.

Publikováno: 30. 11. 2019

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam