Květiny: Dárek, který vždy potěší... Ale kdy je darovat a komu?

Květiny: Dárek, který vždy potěší... Ale kdy je darovat a komu?

Také se rádi chopíte každé příležitosti, v rámci které můžete někomu darovat krásnou kytici? Škoda jen, že těch příležitostí není mnoho... Anebo ne? Flórou můžete ostatní obšťastnit i jindy než k narozeninám, svátku či na Den matek. Ve spolupráci prodejnou květin v Brně jsme pro vás připravili několik skvělých tipů. Inspirujte se a zahrňte ostatní čerstvými květinami!

Květiny z lásky

Jak jinak vyznat ženě lásku než úžasnou kyticí? A když k ní připojíte originální vzkaz, úspěch je zaručen. Co třeba „100 růží – jednu za každou rok, který chci strávit po Tvém boku“ či „50 růží – jedna za každý důvod, proč Tě miluji“? Případně „Hádej, od koho jsou? Ale domů si je raději nenos ;-)“.

Květiny jako poděkování

Ne každý si libuje ve sladkostech a než udělat chybu výběrem nevhodné bonboniéry, raději poděkujte květinou. Třeba lékaři, který vám zachránil život operací, rodičům za jejich láskyplnou výchovu, kamarádce za hlídání psa během dovolené... příležitostí je víc než dost a garantujeme vám, že kytice vždy zahřeje u srdce.

Květiny jen tak pro radost

Nic nepotěší více než květina, kterou vám někdo dá jen tak. Co k tomu dodat? Snad jen to, že ani v tomto případě by neměl chybět trefný vzkaz. Třeba „Protože je pátek“ nebo „Aby ti ostatní záviděli“.

Květiny po může? Dobrý nápad!

Kytici neocení jen žena – v posledních letech se ujal trend, kdy ženy zahrnují květinami muže. Ostatně proč ne, kdo kdy tvrdil, že jde o ryze ženskou doménu? A opět se nabízí mnoho různých příležitostí – třeba jako omluva za pozdní příchod z večírku, zbytečnou hádku apod.

Buďte moderní

Připojíte-li ke květinám vzkaz, nebojte se smajlíků, hashtagů či jiných prvků, které do moderní komunikace vnáší radost a šmrnc!

Publikováno: 10. 09. 2018

Kategorie: Skvělé tipy

Autor: Adam

Tagy: kdy darovat květiny