Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

Koupelna jako lusk

Rozhodli jste se pro rekonstrukci koupelny, ale nevíte, kde začít? V případě bytového jádra doslova pěkně od podlahy. Umakartové stěny, zašlá sanitární technika a nevzhledný nábytek musí z kola ven. Ač si to většina z nás nepřipouští, koupelna je jedním z nejdůležitějších míst v naší domácnosti vůbec. Vždyť kde jinde začíná a zase končí den? Bez obývacího pokoje bychom přežili. Na televizi se dá koukat i v ložnici. Mýt si zuby v kuchyňském dřezu by také ještě šlo, ovšem jak bychom vyřešili sprchování? Nechcete-li se mýt někde u řeky, bez koupelny se neobejdete. A aby byla hygiena ještě příjemnější, měla by koupelna vypadat k světu. Poradíme vám, jak toho docílit.

Spojte příjemné s užitečným

Největším nedostatkem je…nedostatek místa. Ten se týká především zmíněných bytových jader, ve kterých se mnohdy cítíme doslova jako sardinky. Stačí přitom tak málo – probourat příčku, která dělí koupelnu a přilehlé WC. Pozor, prostor, který získáte, však může vykoupit narušení časového harmonogramu. Pro vícečetné rodiny je koupelno-wc obrovskou brzdou a to zejména během ranního běsnění. Interiér můžete zvětšit i opticky, vhodným výběrem obkladů. Pomůžete si i praktickým koupelnovým nábytkem a rohovou vanou. Způsobů. Jak ušetřit místa je pravdu mnoho a vzhledem k individualitě každé koupelny, se vyplatí konzultace s bytovým architektem.

Dodejte koupelně šmrnc

Chcete, aby vaše koupelna vypadala jako z katalogu moderního bydlení? Sáhněte po netradiční sanitární technice, luxusních doplňcích a dalších nezbytných prvcích, které by neměly v moderní koupelně chybět. Široký sortiment koupelnového příslušenství nabízí společnost Gienger s.r.o. Nabídka se však neomezuje pouze na vybavené do koupelny, najdete v ní také plynové kotle, podlahové topení, inženýrské sítě, nářadí a spoustu dalších nezbytností, které učiní vaše bydlení ještě krásnější.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *