Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Investiční zlato

Investujte chytře. Zhodnoťte své peníze nákupem zlatých mincí a slitků

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Bydlení

Potřebujete lešení a jste z Prahy? Obraťte se na profíky z firmy Schwank!

Rozhodli jste se stavět, nebo jen zrekonstruovat své současné bydlení? V tom případě se dříve či později dostanete do bodu, kdy se neobejdete bez lešení. A nabízí se otázka, zda si pořídit vlastní, nebo si ho vypůjčit. Nebudete-li konstrukci využívat pravidelně, pak se vám koupě nevyplatí a mnohem úspornější je zapůjčení. Ale na koho se obrátit? Třeba na rodinnou půjčovnu Schwank, která je na trhu již od roku 1995. Ta nabízí bohaté zkušenosti, komplexní servis a velmi příjemné ceny. Zajímají vás podrobnosti?

Nepřidělávejte si vrásky aneb kdo by se staral o montáž a demontáž…

Pražská půjčovna lešení Schwank nabízí kompletní realizace fasádních i jiných typů konstrukcí. Stačí zavolat na tel. číslo 775 591 391 a provést objednávku. O nic vás se nebudete muset starat. Vyškolení pracovníci přivezou lešení až na místo, kde ho smontují a jakmile dokončíte dané stavební práce, opět si pro něj přijedou a provedou demontáž. Součástí portfolia služeb je také posouzení statiky a vypracování projektové dokumentace.

Montáž lešení vyškoleným pracovníkem vám ušetří spoustu času a navíc předejdete rizikům, které plynou z neodborné manipulace. Budete mít jistotu, že se pod vámi konstrukce nezhroutí a bude odpovídat bezpečnostním standardům.

Mezi klienty půjčovny Schwank nepatří jen soukromé osoby, ale také stavební firmy, které nedisponují vlastním lešením. Firma půjčuje trubkové lešení, které se využívá také na méně obvyklých místech – např. při opravách interiéru kostelů, pasáží divadel, muzeí apod.

V čem je trubkové lešení lepší než ostatní typy?

Trubkové lešení patří k nejpoužívanějším typům a v praxi lze postavit takřka kdekoliv. Je velmi variabilní, bezpečné a poskytuje pracovníkům dostatek stabilní plochy. Využívá se také při rekonstrukcích a výstavbách členitých staveb, protože snadno překoná terénní nerovnosti. Nevýhodou je náročnější montáž a demontáž – ale od toho jsou zde lidé z firmy Schwank.

Další informace a aktuální ceník najdete na www.schwank-leseni.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *