Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

Kouzlo vestavěných skříní

Ne všichni máme to štěstí a bydlíme v paláci s několika koupelnami a obývacím pokojem o rozloze fotbalového hřiště. Většina z nás je na tom právě opačně. Titěrné panelákové byty, ale i nepříliš prostorné domy vyžadují maximální využití prostoru, ke kterému nám mohou pomoci populární vestavěné skříně. Přiklání se k nim stále více lidí a není jediný důvod, proč byste si je nemohli pořídit i vy.

Věci nesmí překážet, ale musí být na očích

S postupem času se v našich příbytcích hromadí spousta věcí. Od těch praktických, které využíváme každý den, až po takové, které vytáhneme stěží jednou za rok. Ale i ty musíme mít stále „po ruce“ a nechceme je zabalit do krabice a odložit někam na půdu. Více věcí znamená stále větší potřebu po odkladním prostoru, což řeší právě vestavěné skříně. Jde o variabilní systém, který se skládá ze dvou částí:

  • posuvnách či otevíracích dveří
  • policového systému na míru

Jsou to však právě posuvné dveře, díky kterým můžeme nábytek umístit i tam, kde bychom klasické dvířka otevřeli jen stěží. Vestavěné skříně využijeme v jakémkoliv interiéru – od kuchyně až po zákoutí v spojovací chodbě. Zastanou funkci knihovny, archivu důležitých dokumentů i vitrínky se sběratelskými předměty. Ukládáme do nich CD s hudbou, sklo i oblečení. Posuvný systém stejně dobře poslouží také k předělení prostoru. Potřebujete-li z jedné místnosti udělat dvě, jen těžko najdete lepší alternativu.

Toužíte-li po skutečně originálním nábytku, který na již první pohled upoutá moderním designem a zároveň vás nezaskočí cenou, mohly by vás zaujmout výrobky známého studia JN INTERIER. Společnost se zabývá nejen výrobou vestavěných skříní a nábytku na míru, ale nabízí také kuchyňské linky a další zboží, které se vám bude při zařizování interiéru hodit. Ukázky realizací a další důležité informace najdete na webových stránkách jninterier.cz.