Kouzlo vestavěných skříní

Kouzlo vestavěných skříní

Ne všichni máme to štěstí a bydlíme v paláci s několika koupelnami a obývacím pokojem o rozloze fotbalového hřiště. Většina z nás je na tom právě opačně. Titěrné panelákové byty, ale i nepříliš prostorné domy vyžadují maximální využití prostoru, ke kterému nám mohou pomoci populární vestavěné skříně. Přiklání se k nim stále více lidí a není jediný důvod, proč byste si je nemohli pořídit i vy.

Věci nesmí překážet, ale musí být na očích

S postupem času se v našich příbytcích hromadí spousta věcí. Od těch praktických, které využíváme každý den, až po takové, které vytáhneme stěží jednou za rok. Ale i ty musíme mít stále „po ruce“ a nechceme je zabalit do krabice a odložit někam na půdu. Více věcí znamená stále větší potřebu po odkladním prostoru, což řeší právě vestavěné skříně. Jde o variabilní systém, který se skládá ze dvou částí:

  • posuvnách či otevíracích dveří
  • policového systému na míru

Jsou to však právě posuvné dveře, díky kterým můžeme nábytek umístit i tam, kde bychom klasické dvířka otevřeli jen stěží. Vestavěné skříně využijeme v jakémkoliv interiéru – od kuchyně až po zákoutí v spojovací chodbě. Zastanou funkci knihovny, archivu důležitých dokumentů i vitrínky se sběratelskými předměty. Ukládáme do nich CD s hudbou, sklo i oblečení. Posuvný systém stejně dobře poslouží také k předělení prostoru. Potřebujete-li z jedné místnosti udělat dvě, jen těžko najdete lepší alternativu.

Toužíte-li po skutečně originálním nábytku, který na již první pohled upoutá moderním designem a zároveň vás nezaskočí cenou, mohly by vás zaujmout výrobky známého studia JN INTERIER. Společnost se zabývá nejen výrobou vestavěných skříní a nábytku na míru, ale nabízí také kuchyňské linky a další zboží, které se vám bude při zařizování interiéru hodit. Ukázky realizací a další důležité informace najdete na webových stránkách jninterier.cz.

Publikováno: 23. 11. 2012

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: jn interier | kuchyně | nábytek | vestavěné skříně | vestavěný nábytek