I amatérská hokejová liga potřebuje dresy

I amatérská hokejová liga potřebuje dresy

Víte, proč se v týmových sportech používají dresy? Jednak proto, aby fanoušci na první pohled snadno rozeznali, kdo patří do jakého týmu, jednak kvůli pocitu sounáležitosti. Týmový duch je důležitý, bez něj bude cesta k úspěchu trnitá. Podpořit ho týmovými dresy se tedy určitě vyplatí. Hokejové dresy nejsou až tak drahou záležitostí. Výbava hokejistů je finančně náročná – brusle, hokejky, helmy, chránič, je toho dost. Dres už je pak jen takovou třešničkou na dortu. Třešničkou, která je ovšem nejvíce vidět, takže by měla stát za to.

Design si navrhněte klidně sami

Co byste si přáli mít na dresu napsáno? Jaké barvy máte nejradši? Svolejte týmovou radu a dohodněte se, jestli chcete na ledě zářit ve žluté nebo raději v červené. Klidně se inspirujte u svého oblíbeného hokejového týmu. A jestli vůbec nemáte tušení, nechte si pomoct od profesionálů. Dresy vám pomohou navrhnout například na DDsport.cz. S dresy od DDsport si udržíte styl i na ledě. Jeden z předních českých výrobců spolupracuje s profesionálními kluby a průběžně sortiment vylepšuje a upravuje na základě konzultace se zkušenými hráči. Dresy v prvotřídní kvalitě si však samozřejmě mohou pořídit i kluby z nižších soutěží. Zda si dresy na hokej navrhnete sami, nebo využijete služeb grafického studia, je na vás. V každém případě však můžete očekávat perfektní výsledek.

DDsport je partnerem na dlouhý čas

DDsport se o každou zakázku pečlivě stará. Veškeré zakázky jsou archivovány, a tak je pak možné kdykoliv doobjednat další dresy, a to již od 1 kusu. Ostatně doobjednat lze i další kusy hokejové výbavy. DDsport má v sortimentu také štulpny, návleky či ribany. Kdybyste chtěli brát zápas důkladně, hodí se také dres pro rozhodčího nebo vesty pro pořadatele.

Potisk vydrží

DDsport využívá několik typů potisků v závislosti na materiálu dresů. Co se týče těch hokejových, obvykle se využívá sublimační potisk. Dobře drží, poskytuje zářivé barvy a umožňuje ztvárnit prakticky cokoliv, co si jen vymyslíte. Tak neváhejte a vybavte se na letošní hokejovou sezónu!

Publikováno: 24. 12. 2018

Kategorie: Sport

Autor: Adam