Křovinořez a vyžínač: Pomocníci, se kterými je údržba zahrady jednodušší

Křovinořez a vyžínač: Pomocníci, se kterými je údržba zahrady jednodušší

Máte-li před domem zahradu, pak jistě víte, že se za relaxací, grilovačkama a koupáním v bazénu skrývá spousta práce. Jinými slovy – kdo si chce pobyt na čerstvém vzduchu užít na sto procent, musíte zasloužit o to, aby zahrada vypadala k světu. A protože naprostý základ představuje pravidelné sekání trávy, zaměříme na méně dostupná místa a křoviny, které běžnou sekačkou nezlikvidujete. Ani ve vašem arzenálu zahradní techniky by rozhodně neměl chybět vyžínač a křovinořez! Nabídka zahradní techniky snad nemůže být bohatší a vybrat si ze spleti značek a modelů není zrovna snadné. Nás zaujaly vyžínače a křovinořezy AMA, které se vyznačují velmi příznivým poměrem ceny a užitné hodnoty.

Zahradní technika AMA nabízí spoustu muziky za přijatelné peníze

I navzdory přijatelné ceně počítejte s ucházející kvalitou. Motorové křovinořezy AMA mají v útrobách japonské karburátory, cívky a další prvotřídní komponenty. Značka si díky vyhlášené spolehlivosti, dlouhé životnosti a snadné údržbě výrobků vybudovala stabilní pozici mezi nejlepšími výrobci zahradní techniky. Za zmínku stojí také levné náhradní díly a snadná opravitelnost – díky tomu jsou křovinořezy a vyžínače AMA levné i z provozního hlediska. Křovinořez vám poslouží na vysekání vzrostlejší trávy nebo obsekání okrajů. Hodí se pro údržbu členitého nebo svažitého terénu. Výkonné modely s možností nasazení travního nože nebo strunové hlavy zvládnou mnohem více – poradí si i s drobným náletovým porostem. Elektrické vyžínače s nulovými emisemi hravě posekají okraje trávníku po hlavním sečení a stejně dobře i menší travnaté plochy.

Kde nakupovat?

Zahradní techniku AMA seženete v e-shopu olomoucké firmy VPD servis. Specialisté zajišťují prodej, servis i půjčovnu zahradní techniky, přičemž nabízí pouze špičkové stroje od renomovaných výrobců. Další informace najdete na www.vpd-sekacky.cz.

Publikováno: 12. 07. 2015

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: křovinořez ama | vyžínač ama