Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

Ocelové protipožární uzávěry vybírejte ve vysoké kvalitě

Ochrana proti požáru je velmi důležitým parametrem při realizaci jakékoli nemovitosti. Především u průmyslových objektů je nezbytné, aby zde byly zakomponovány dveře a vrata disponující mnohými atesty a potvrzeními o tom, že dokážou odolat vysokému žáru. Jestliže vybíráte ocelové protipožární uzávěry, měli byste dbát především na jejich vysokou kvalitu a certifikace, kterými jsou oceněny. My se soustředíme na produkty společnosti BB-Kovo s.r.o., jež splňují i ta nejpřísnější kritéria jakosti.

Tradiční výrobce ocelových vrat i dveří

Společnost BB-Kovo s.r.o. působí na českém trhu již od roku 1990. V jejím sortimentu najdete jak ocelové protipožární dveře, tak i vrata ze stejného materiálu. Vybrat si v jejím sortimentu můžete také protipožární prosklené stěny. Volba variací jednotlivých produktů je ryze na vás. Ze spokojených zákazníků této firmy můžeme jmenovat například divadlo IMAGE v Praze na Národní třídě, datové centrum Sazečská v Praze 10 anebo Dům digitálních dovedností v Plzni a mnohé další.

Ocelové protipožární dveře

Variant protipožárních dveří je v nabídce zmiňované společnosti hned několik. Montují se buď do ocelových, nebo požárních rámových zárubní. Volit lze mezi jednokřídlým a dvoukřídlým provedením. Z konkrétních typů jmenujme model ADORY III s protipožární odolností EI, EW 15-60 DP1 anebo ADORY IV s údajem EI, EW 15-90 DP1. Povrchovou úpravu tvoří pozinkování. Není ovšem problém vybírat i ze dveří, na nichž je nanesena vypalovaná prášková barva.

Ocelová vrata a ostatní sortiment

Areály mnohých společností se neobejdou ani bez ocelových protipožárních vrat. Ta si můžete vybrat z různých provedení. V nabídce BB-Kovo s.r.o. jsou mimo jiné i prosklené protipožární dveře, a to jak ve výřezové, tak i rámové podobě. Zvolit si lze také prosklené ocelové sestavy ve vysoké kvalitě a zajímavém designu.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.