Ocelové protipožární uzávěry vybírejte ve vysoké kvalitě

Ocelové protipožární uzávěry vybírejte ve vysoké kvalitě

Ochrana proti požáru je velmi důležitým parametrem při realizaci jakékoli nemovitosti. Především u průmyslových objektů je nezbytné, aby zde byly zakomponovány dveře a vrata disponující mnohými atesty a potvrzeními o tom, že dokážou odolat vysokému žáru. Jestliže vybíráte ocelové protipožární uzávěry, měli byste dbát především na jejich vysokou kvalitu a certifikace, kterými jsou oceněny. My se soustředíme na produkty společnosti BB-Kovo s.r.o., jež splňují i ta nejpřísnější kritéria jakosti.

Tradiční výrobce ocelových vrat i dveří

Společnost BB-Kovo s.r.o. působí na českém trhu již od roku 1990. V jejím sortimentu najdete jak ocelové protipožární dveře, tak i vrata ze stejného materiálu. Vybrat si v jejím sortimentu můžete také protipožární prosklené stěny. Volba variací jednotlivých produktů je ryze na vás. Ze spokojených zákazníků této firmy můžeme jmenovat například divadlo IMAGE v Praze na Národní třídě, datové centrum Sazečská v Praze 10 anebo Dům digitálních dovedností v Plzni a mnohé další.

Ocelové protipožární dveře

Variant protipožárních dveří je v nabídce zmiňované společnosti hned několik. Montují se buď do ocelových, nebo požárních rámových zárubní. Volit lze mezi jednokřídlým a dvoukřídlým provedením. Z konkrétních typů jmenujme model ADORY III s protipožární odolností EI, EW 15-60 DP1 anebo ADORY IV s údajem EI, EW 15-90 DP1. Povrchovou úpravu tvoří pozinkování. Není ovšem problém vybírat i ze dveří, na nichž je nanesena vypalovaná prášková barva.

Ocelová vrata a ostatní sortiment

Areály mnohých společností se neobejdou ani bez ocelových protipožárních vrat. Ta si můžete vybrat z různých provedení. V nabídce BB-Kovo s.r.o. jsou mimo jiné i prosklené protipožární dveře, a to jak ve výřezové, tak i rámové podobě. Zvolit si lze také prosklené ocelové sestavy ve vysoké kvalitě a zajímavém designu.

Publikováno: 27. 12. 2016

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: protipožární dveře