Kuchyň na klíč v panelákovém bytě není rozmar, ale volba rozumu

Kuchyň na klíč v panelákovém bytě není rozmar, ale volba rozumu

Bydlení v paneláku s sebou přináší určitá omezení, která se většinou týkají dispozic jednotlivých místností. Byty nejsou nafukovací a obyvatelé proto musí činit množství menších či větších kompromisů. Zdaleka nejhorší situace obvykle panuje ohledně kuchyně. Ta paneláková bývá velmi malá, což hospodyňky nesou nelibě. Nabízí se však poměrně jednoduchý způsob, jak vytěžit maximum i z tak omezeného prostoru. Nechte si udělat kuchyni na klíč - o nic se nestarejte a třeba si o víkendu zajeďte na hory. Až se vrátíte domů, bude na vás čekat nová kuchyně.

Jen pro bohaté? Ne, pro všechny!

Kuchyně na klíč byla v minulosti vnímána spíše jako přežitek pro lidi, kteří si mohou dovolit víc než standard v podobě katalogové linky. Ve skutečnosti jde o řešení variantu vhodnou pro každého, kdo touží po praktickém, kvalitním a zároveň vizuálně přitažlivém interiéru. Navíc se nebudete muset starat o montáž, tu zajistí profesionálové.

Sami rozhodnete, jak bude vypadat

Rozhodnete-li se pro kuchyni na klíč, budete si moct sami zvolit způsob uspořádání jednotlivých prvků s ohledem na dispozice vašeho bytu. Vždyť kdo jiný než vy by měl vědět, kolik skříněk a v jaké výšce je potřebujete? Určíte si také materiály a barevné rozvržení lahodící vašim očím. Jinými slovy si navrhnete kuchyni, do které se budete těšit a nikoliv se jí vyhýbat.

Nechte si kuchyni navrhnout odborníkem

Ale co když netušíte, jak by měla vaše kuchyně vypadat a víte jen to, že potřebujete něco jiného, než je k mání v sériové produkci? V tomto směru vám poradí odborníci z kuchyňského studia. Proberou s vámi vaše požadavky a navrhnou odpovídající řešení. Samozřejmě vám podobu budoucí kuchyně odprezentuji v rámci 3D návrhu. S výrobou se začne až poté, co návrh schválíte

Které kuchyňské studio je TOP?

A na koho se obrátit? Vyberte si firmu, která má s realizací kuchyní na klíč dlouholeté zkušenosti a kvalitu práce vám doloží referencemi. K těm nejlepším patří brněnské studio Gabon šicí od roku 1992. Garancí kvality budiž skutečnost, že společnost dlouhodobě spolupracuje se zahraničními klienty z Německa, Rakouska a Švýcarska. A není tajemstvím, že ti jsou mnohem náročnější než čeští zákazníci.

Publikováno: 25. 05. 2018

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: kuchyně gabon | kuchyně na klíč | kuchyně na míru