Po maturitě nezahálejte a připravte se na další kolo přijímacích zkoušek na VŠ!

Po maturitě nezahálejte a připravte se na další kolo přijímacích zkoušek na VŠ!

Maturitu máte úspěšně za sebou, ale nepodařilo se vám dostat na vysokou školu... Obligátní otázka zní: Kam po maturitě? Nechcete-li ztrácet čas brigádami nebo dočasným zaměstnáním do doby, než vás na VŠ přijmou, zkuste to ve vzdělávacím centru AZ SMART, které stále přijímá přihlášky! Vzdělávací centrum AZ SMART najdete v Praze, ale také v Brně a Ostravě. Letos zahajuje již 16. sezónu a nabízí široké spektrum vzdělávacích programů. Vás bude zajímat pomaturitní studium, v rámci kterého se připravíte na VŠ. A je jen na vás, zda zvolíte angličtinu, právo, medicínu, ekonomii, psychologii nebo základy společenských věd. Studium je velmi intenzivní a probíhá v moderně zařízených učebnách. Ve vzdělávacích centrech působí špičkoví pedagogové z UK, VŠE, MU Brno a Akademie věd ČR.

Jak pomaturitní studium probíhá?

Výuka se od té, se kterou se následně setkáte na VŠ, v ničem neliší. I v AZ SMART budete chodit na přednášky, skládat zkoušky a pokud uspějete, získáte certifikát o absolvování. Další výhoda spočívá v získání statusu studenta. Budete tak moct nadále čerpat studentské slevy, využívat ISIC kartu a v neposlední řadě se vyhnete registraci na ÚP. Studovat může každý – nejen ti, kteří právě maturovali, ale i starší ročníky. A to dokonce i bez maturity!

Kolik vás to bude stát?

Cena ročního pomaturitního studia angličtiny stojí 26 980 Kč, ale v případě úhrady školného hned při zápisu získáte slevu 5 000 Kč. Za měsíc tak můžete zaplatit i méně než 2 200 Kč. Roční studium práva, medicíny, psychologie, ekonomie a základů společenských věd je ještě levnější. Stojí 18 980 Kč a úhradou při zápisu zaplatíte o 1 000 Kč méně. Tak co vy na to? Přihlásíte se na „nultý ročník“ VŠ? Vzdělávací centrum AZ SMART je místo, kde se vás perfektně připraví na přijímací zkoušky na vysokou školu. Více na www.az-smart.cz.