Design, kvalita a funkčnost má jméno LE BON

Plánujete rekonstrukci koupelny a usilovně přemýšlíte nad barevným sladěním kachliček a celkovým uspořádáním prostoru? Probouráte příčku, která od koupelny odděluje záchod? I to to jsou samozřejmě podstatné kroky, které je třeba moudře zvážit, ale neměli byste zapomenout ani na výběr vhodného koupelnového nábytku. Ten je totiž neméně důležitý, často však bohužel notně opomíjený. Dost možná jste si i vy chtěli pořídit první levnější skříňku, která by svým vzhledem sice neurážela, ale rozhodně by se o ní nedalo hovořit jako o dominantním prvku. A to by byla škoda protože vhodně zvolený koupelnový nábytek dokáže v interiéru hotové divy. Nepohlížejte na něj proto jen jako na ryze funkční zařízení a zaměřte se na jeho estetickou stránku.

Česká chlouba se zrodila v Itálii

Koupelnový nábytek může z koupelny udělat plnohodnotný obytný prostor. Tedy alespoň ten, který vyrábí jeden z předních českých výrobců, společnost LE BON s.r.o. Její historie se píše od roku 1996, ovšem zakladatel René Novák propadl kouzlu koupelnového designu již o několik let dříve. Ten v roce 1992, tehdy ještě jako student, zavítal na známý veletrh sanitární techniky, který se pravidelně pořádá v severoitalském městě Reggio Emilia. A právě tady se rozhodl, jakým směrem se bude ubírat jeho budoucí kariéra. Zanedlouho poté začal koupelnový nábytek dovážet, ale to mu nestačilo a nakonec se pustil i do jeho výroby. Jeho firma je u nás v současné době považována za jednu z nejlepších a to nejen s ohledem na design, ale i kvalitu provedení.

Prohlédněte si LE BON na vlastní oči

Koupelnový nábytek LE BON poznáte na první pohled. Je zkrátka nepřehlédnutelný a podléhá nejnovějším trendům v architektuře, designu i materiálech. O jeho kvalitách se ostatně můžete přesvědčit na vlastní oči a to v brněnském showroomu, případně prostřednictvím fotografií na webu lebon.cz. LE BON je skvělým důkazem toho, že i ryze funkční prvky mohou mít nezaměnitelný charakter a propůjčit interiéru osobité kouzlo. Udělá z vaší koupelny místo, kterého se nebudete moct nabažit.

Publikováno: 21. 02. 2013

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: koupelna | koupelnový nábytek | koupelny | le bon | nábytek le bon