Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Dovolená a cestování

Kvalitní batoh vám může v drsné přírodě zachránit krk

Léto nám klepe na dveře a i vy už máte možná sbaleno na vytouženou několikadenní túru po horských hřebenech. Nebo si snad pořád nejste jistí, co si s sebou na hory vzít a co naopak nechat doma? Nedělejte kompromisy a naskládejte si do batohu všechno, bez čeho se v drsné přírodě neobejdete. Že v něm nemáte dost místa? V tom případě byste měli zvolit ten správný batoh!

Výběr zavazadla, které nám bude při našich toulkách přírodou společnost, je klíčový. Musí mít dostatečnou kapacitu a zároveň splňovat náročné požadavky na ergonomii a bezpečnost. Uvědomte si, že ho budete mít na zádech dlouhé hodiny a není nic horšího, než když vás začnou tlačit řemeny nebo se pokazí zip. Vsaďte proto na jistotu – na kvalitní turistické batohy, které jsou lehké a konstruované tak, aby pojaly všechny důležité věci a jsou maximálně spolehlivé.

Mezi absolutní špičku špičku mezi patří batohy Osprey s komfortním zádovým systémem, nízkou hmotností a promyšlenými detaily. Sekundují jim vyhlášené batohy Lowe Alpine s doživotní zárukou. Výrobce ví, co dělá, protože využívá ty nejkvalitnější materiály, které jsou odolné vůči oděru a roztržení. Třípramenné nylonové nitě jsou velmi silné a nepodléhají stárnutí, hlavní švy jsou dvojité, překryté ochrannou páskou a navrch ještě jednou přešité.

Nepodceňujte přírodu a připravte se na nejhorší. I nenáročná túra se může změnit na drsnou expedici a bude to právě váš batoh, který ochrání vaše drahocenné věci…