Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Sport

Neukvapujte se s výběrem horského kola a nechte si poradit od odborníků

Také se už nemůžete dočkat, až roztaje sněhová pokrývka a vy zase vyrazíte na kolo? Nejste sami, cyklistika patří mezi nejpopulárnější pohybové aktivity a ať už se ji věnujete rekreačně nebo sportovně, vaše tělo se vám odmění skvělou fyzickou kondicí. Tedy samozřejmě v případě, že dodržíte dodržíte několik nezbytných, leč často opomíjených zásad. Tou první je výběr kvalitního bicyklu.

S koly je to stejné jako s dalšími dopravními prostředky. Z bodu A do bodu B se dostanete na každém, ovšem komfort jízdy závisí na kvalitě konkrétního vozidla. I kola se vyrábí v mnoha variantách a je jen na vás, zda zvolíte „levný“ model z velkoobchodního řetězce, nebo se naopak přikloníte k modelu se systémem pro absorpci nárazů a dalšími perfektními vlastnostmi, díky kterým je i rutinní projížďka opravdovým zážitkem. Horská kola je třeba pojmout jako investici a myslet nejen na cenu, ale především na své zdraví. Dlouhodobé ježdění na nekvalitních modelech se může velmi nepříjemně projevit na zdravotním stavu jezdce (bolesti zad…). Méně kvalitní (tedy levná) kolo toho navíc mnoho nevydrží a i po méně náročné sezóně je jeho stav natolik tristní, že je třeba ho vyměnit za nové.

Kromě pořádného kola se ovšem neobejdete ani bez cyklo oblečení, které je nejen pohodlné, ale navíc cyklistu perfektně chrání před nepříznivým počasím. Nezbytná helma, brýle, rukavice, dres a další doplňky, bez kterých se během svých toulek na kole rozhodně neobejdete, nabízí prodejce bikestrike.com, který je výhradním dovozcem 14. renomovaných výrobců. Důvodů, proč se obrátit na bikestrike.com, je samozřejmě mnohem více než jen příjemné ceny a kvalitní kola a cyklopotřeby. Internetový obchod provozují lidé, kteří se v oboru pohybují již od roku 1998 a velmi ochotně vám poradí s výběrem. Na webu se mimo jiné nachází i bazar, ve kterém můžete nakoupit ještě výhodněji a opravdoví nadšenci si přijdou na své v sekci novinky, kde jsou pravidelně publikovány nejrůznější zajímavosti ze světa cyklistiky.