Lákají vás Filipíny? Víme, kam se podívat

Lákají vás Filipíny? Víme, kam se podívat

Exotická dovolená je stále více v kurzu. Je to dáno hlavně její nabídkou, stejně jako klesajícími cenami. I díky tomu je dostupnější, než tomu bylo dříve. Jako jeden z příkladů uveďme možnost, kterou je Filipíny dovolená. Tato země potěší třeba i tím, že můžete být po sedmi hodinách letu na místě, nebo tím, že nabídne mnoho zajímavých lákadel, ale i unikátů. Jedním z nich je fakt, že se země rozkládá na více než 7 000 ostrovech. Je tedy skutečně z čeho vybírat.

Příroda, kam se jenom podíváte

Pokud je tato destinace stoprocentně něčím vyhlášená, tak je to zcela jistě její úchvatná příroda, která je doslova na každém rohu. Poznávací zájezdy na Filipíny jsou obvykle koncipovány právě tak, aby si z daných krás mohl kousek ukrojit každý návštěvník této země. My zmíníme, že se v zemi nachází celkem 37 sopek, přičemž 18 z nich je stále aktivních. Dále mohou být potěšeni i ti, kteří milují národní parky. Těch je celkem 34. Kdo hledá další příklady zajímavé přírody, toho rozhodně nezklamou: · Terasy Bananue · Četné pralesy · Bohatý podmořský život

Poznejte místní obyvatele i historii

Co je ideálním výchozím bodem, pokud chcete Filipíny navštívit i v souvislosti s těmito možnostmi poznání? Určitě hlavní město Manila, která nadchne jak zajímavými památkami, tak i svým celkovým rázem, který je typický pro místní život. Doporučujeme ochutnat několik typických jídel, které lze zapít lokálním a poměrně oblíbeným pivem San Miguel.

Užijte si komfort hotelů

Je vaším cílem hlavně relaxace v kvalitních hotelech as pohodlí na nádherných plážích, které jsou zalité sluncem? Potom od nás máte tip na střediska, kterými jsou Boracay a Cebu. Ani jedno z nich rozhodně nezklame ani náročnější turisty. I takto mohou vypadat Filipíny, které zaujmou i tím, že se zde poměrně snadno domluvíte. Jedním z úředních jazyků je také angličtina, stejně jako španělština.

Publikováno: 24. 11. 2016

Kategorie: Dovolená a cestování

Autor: Adam

Tagy: filipíny dovolená