Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Investiční zlato

Investujte chytře. Zhodnoťte své peníze nákupem zlatých mincí a slitků

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Móda

Udělej si radost luxusním náramkem pro každou příležitost!

Přepadla vás mizerná nálada a vlastně ani nevíte proč? Perfektním lékem na všechny chmury je nakupování. Opravdu! Udělejte si radost a pořiďte si něco hezkého. Třeba doplněk, kterým umocníte outfit. Luxusní náramek sladíte téměř se vším. Nevěříte? Abychom vám ušetřili čas, porozhlédli jsme se v nabídce známého prodejce Decorus.cz a našli pár zajímavých kousků.

Luxusní náramky pro muže

Na pánské zápěstí přece patří spíše luxusní hodinky. Pokud si na ně potrpíte, žádný problém, protože i ty v e-shopu Decorus.cz najdete. Konkrétně špičkové modely značky Stuhrling, ale o nich až někdy příště. Vraťme se k náramkům.

Jak vypadá stylový náramek, za který se rozhodně nebudete stydět? Dobrou volbou je „Buddha náramek“ s hematitovými kameny. Přezdívá se mu „Náramek štěstí“, což je dobrá zpráva pro každého, komu se lepí na paty smůla. Buddha symbolizuje osvícení, moudrost, vyrovnanost, pozitivní energii a blahobyt. Co víc si můžete přát? Snad už jen sametový sáček. Do toho vám prodejce náramek zabalí.

Náramky s Buddhou jsou k mání také s lávovými, howlitovými, mořskými a dalšími typy kamenů. A komu se nelíbí Buddha, může sáhnout po jiném motivu.

Luxusní náramky pro ženy

Při pohledu na bohatou nabídku náramků zaplesá srdíčko každé milovnici doplňků. Ale který si vybrat? Všechny dámské náramky jsou úžasné, ale nám se ze všech symbolů nejvíce zalíbila královnina koruna. V pozlaceném provedení a v kombinaci s červenými korálky z mořských sedimentů vypadá vážně skvěle. Stylové je ovšem také matně černé provedení.

Chcete-li něco symboličtějšího, doporučujeme motiv hamsy – nositele štěstí, bohatství a zdraví.

Ať už si nakonec vyberete jakýkoliv náramek, budete ho mít na ruce obratem. Prodejce odesílá zboží do 24 hodin a při nákupu nad 500 Kč neúčtuje poštovné. Pro vás důvod, proč si náramků objednat více. Pro novinky nezapomeňte sledovat Facebook.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *