Zahrajte si zdarma přes 150 originálních kasínových her

Zahrajte si zdarma přes 150 originálních kasínových her

Poslední články jsme věnovali problematice nejoblíbenější hazardní hry, rulety a konkrétnímu ruletnímu systému s názvem Martingale. Chcete-li si ruletu vyzkoušet na nečisto, aniž byste byli nuceni riskovat vlastní kapitál, případně zjistit, zda ruletní systémy dlouhodobě fungují, máme pro vás dobrou zprávu. Ruletu, ale i spoustu dalších oblíbených kasínových her si totiž můžete zahrát zcela zdarma... Portál www.automaty-ruleta-zdarma.cz obsahuje obrovské množství hazardních her, které si můžete vyzkoušet zcela zdarma. Jde o takzvané „browser games“, tedy, které si lze zahrát v prostředí internetového prohlížeče i bez nutnosti instalace. A jaké libůstky na vás na zmíněném portálu čekají?

Roztočte to na ruletě

Zdaleka největší oblíbě se těší ruleta, která je k mání v několika variantách. Princip je totožný s reálnou hrou a jediný rozdíl tkví v tom, že máte k dispozici virtuální žetony. Můžete proto sázet dle libosti a sázky navyšovat až do chvíle, než vám žetony dojdou, nebo jich naopak vyhrajete tolik, až vás hra omrzí. Jde o ideální trenažér pro hráče, kteří by v budoucnu chtěli ochutnat hru s reálnými penězi v kamenném nebo online kasínu.

Zapomeňte na chvíli na poker a jděte do blackjacku

Na své si přijdou i hráči fenomenální karetní hry blackjack. I ten je zde zastoupen v mnoha variantách a vždy je o velmi propracované hříčky, které vám poskytnou zábavu na dlouhé hodiny hraní. Pokud jste doposud hráli jen poker, určitě si blackjack vyzkoušejte. Pravidla jsou velmi jednoduchá – celková hodnota vašich karet musí být k 21 blíže než karty od krupiéra. Pokud vám blackjack připomíná české varianty známé jako „jednadvacet“ nebo „oko bere“, máte pravdu. Od originálního blackjacku se liší jen nepatrně.

A nechybí ani klasika

Součástí herního portfolia je také bezpočet výherních automatů. Klasické automaty i videoterminály jsou často spojeny i s určitým příběhem, který vás do hry vtáhne jako magnet. Můžete se těšit na rozličné herní prostředí a zajímavé bonusové hry, díky kterým je hra ještě zajímavější. Tak na co ještě čekáte? Běžte si zahrát některou z více než 150 originálních kasínových her a královsky se pobavte. Casino zdarma vás čeká s otevřenou náručí!