Lana a provazy špičkové kvality? Vyrábí je Delana

Lana a provazy špičkové kvality? Vyrábí je Delana

Kde se poohlédnout po laně, provazu či prádlové šňůře? Možností je spousta, ale ne všechny výrobky odpovídají náročným požadavkům zákazníků. Jinými slovy, vyžadujete-li vysokou kvalitu, musíte si dát dobrý pozor, po jakém výrobku sáhnete. Pokud máte pocit, že daný sortiment není na takové úrovni jako kdysi, máte pravdu. Prodejci sice nabízí poměrně široké spektrum produktů, ale ty většinou nestojí ani za povšimnutí. Naštěstí stále existují značky, na které se lze ve všech ohledech spolehnout. Patří k nim i česká Delana. Výrobní družstvo Delana vstoupilo na trh v roce 1991 a již od počátku se specializuje na provazové výrobky. Navzdory necelým dvěma desítkám zaměstnancům závod ročně zpracuje téměř 60 tun základního materiálu. V nabídce nechybí lana a provazy z bavlny, chemlonu, juty, polypropylenu a sisalu. Na své si tak přijdou zákazníci z mnoha oblastí, tedy nejen domácnosti, ale také zemědělci, sportovci a v neposlední řadě motoristé.

Prvotřídní vlastnosti a bezkonkurenční ceny

Delana dbá na vysokou kvalitu zpracování a nízké ceny. Aktuální nabídka čítá šňůry na prádlo a motouzy, auto lana a další produkty z polyamidu (lana pro kladky, sportovní sítě apod.), sportovní a volnočasové potřeby (švihadla, houpací sítě, pytle na míče...) i široké spektrum zemědělských produktů (pavuzníky, opratě, vazáky...).

Máte zvláštní požadavky?

Velkoodběratelé mají u Delany dveře otevřené. Chystáte-li se nakupovat ve velkém, výrobce rád vyhoví vašim speciálním přáním a upraví produkty na míru specifickým požadavkům. Samozřejmostí jsou také množstevní slevy. Na své si však přijdou také koncoví zákazníci, kteří vyžadují špičkové lanové a provazové zboží. Bližší informace o sortimentu najdete na www.delana.cz, případně se vydejte do některé ze dvou kamenných prodejen v Českých Budějovicích.

Publikováno: 10. 03. 2018

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: lana | prádlové šňůry | provazy