Kurýrní služba IN TIME KURÝR: Rychleji to už opravdu nejde...

Kurýrní služba IN TIME KURÝR: Rychleji to už opravdu nejde...

Chystáte se odeslat zásilku, která musí být doručena již na druhý den? Ovšem skutečně do 24 hodin, nikoliv za dva nebo tři dny, a to po ustavičném urgování dopravce. V tom případě rovnou zapomeňte na „spolehlivou“ Českou poštu a poohlédněte se po někom, kdo se k vaší zásilce postaví zodpovědně. Nikoho takového neznáte a neradi byste se spálili? Víme, jak je pro vás včasné doručení důležité. V podstatě jde o otázku života a smrti, bez nadsázky. Kurýrní služby IN TIME KURÝR to zvládnou levou zadní! S kurýrními službami se roztrhl pytel, ale spolehlivá je jen hrstka. A co se týče rychlosti, málokdo nabízí tak extrémně krátkou dobu doručení jako IN TIME KURÝR. Společnost vznikla již v roce 1990 stala se první spediční firmou s celostátní i mezinárodní působností. Služby zahrnovaly také leteckou přepravu a celní deklarantství... Ale koho by zajímala historie? Prozradíme vám, jaké služby nabízí renomovaný kurýr v současnosti.

Doručení zásilky STANDARD

V rámci služby STANDARD bude vaše zásilka doručena na vybraných místech do 18 hodin, do ostatních do 23 hodin. Můžete ji poslat také na Slovensko (vybraná místa 23 hodin, ostatní do 48 hodin), do Anglie (Londýn a další vybraná místa do 24 hodin, ostatní do 48 hodin) i do jiných zemí (48 – 72 hodin). Službu můžete využít kdykoliv vyjma dnů pracovního volna, klidu a státních svátků. Dodací lhůta začíná plynout po 18 hodině v den podání.

Doručení zásilky EXPRES

Zdá se vám standardní doručení příliš pomalé? Prima, vsaďte na službu EXPRES a příjemce bude mít zásilku ještě dříve, než ji odešlete. Ale teď vážně, zásilky dopravené do zákaznického centra v Praze do 10:00 jsou doručovány do vybraných míst ještě v ten samý den. Expresní kurýr funguje také v rámci Slovenské republiky.

DIRECT SERVIS

Rozsah služeb firmy IN TIME KURÝR je mnohem širší. Na závěr jsme si nechali variantu pro nejnáročnější. Potřebujete-li přepravit urgentní zásilku kamkoliv a kdykoliv, využijte Direct servis. Kurýr poveze pouze tuto jedinou zásilku, přičemž doba doručení závisí pouze na vzdálenosti a možnostech dopravního spojení. Chcete se o službách špičkového kurýra dozvědět více? Další informace a aktuální ceny najdete na www.intimekuryr.cz.

Publikováno: 17. 02. 2015

Kategorie: Skvělé tipy

Autor: Adam

Tagy: kurýrní služby in time kurýr