Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Byznys

Montovaná hala – sen každého investora

Potřebujete nové výrobní nebo skladové prostory? Nezatěžujte firemní rozpočet koupí starší nemovitosti, která se vám může v budoucnu velmi prodražit a poohlédněte se po výhodnější alternativě. Pronájem však v dlouhodobějším časovém horizontu vůbec nic neřeší a mnohem efektivnější je realizace vlastního montovaného skladu či haly. Oproti klasickým zděným stavbám je jejich výstavba mnohem rychlejší, levnější a lze ji realizovat také v zimě. V porovnání s obloukovými stavbami kontrují vyšší stabilitou a životností konstrukce, lepším prostorovým uspořádáním, jednodušší údržbou střechy a možností přístaveb a vestaveb.

Montované haly jsou splněným snem tuzemských i zahraničních investorů a mají široké možnosti využití. Zastávají funkci průmyslových a výrobních závodů, skladů, sportovních hal a center, ale také administrativních budov. Chlubí se nejlepším poměrem kvality / ceny a díky vysoké variabilitě je možno realizovat objekt s takřka libovolnými rozměry.

Stoprocentní výsledek zaručí jen profesionálové

Aby byl výsledek skutečně takový, jak jsme vám ho vylíčili, budete se muset obrátit na někoho, kdo má s výstavbou bohaté zkušenosti. Jednou z předních firem, které realizují skladové, výrobní a průmyslové haly je společnost HAK PROFI s.r.o., která se v oboru pohybuje 15 let. V současné době nabízí kompletní dodávky od prvotního architektonického návrhu až po vlastní montáž, kterou provádí vysoce kvalifikovaná montážní skupina s dlouholetou praxí.

Mezi nejžádanější objekty patří výrobní a skladové haly s ocelovým nebo betonovým skeletem. Možné jsou také jejich kombinace. Díky široké nabídce střešních a stěnových opláštění je možno docílit estetického vzhledu výrobní haly a splnit tak nejnáročnější požadavky. Samozřejmostí je i rozvod sítí a instalace nezbytné evidenční technologie a elektroniky.

Reference a další důležité informace najdete na webových stránkách prumyslovehaly.cz. Na webu najdete také orientační kalkulátor přibližné ceny realizace.