Montovaná hala - sen každého investora

Montovaná hala - sen každého investora

Potřebujete nové výrobní nebo skladové prostory? Nezatěžujte firemní rozpočet koupí starší nemovitosti, která se vám může v budoucnu velmi prodražit a poohlédněte se po výhodnější alternativě. Pronájem však v dlouhodobějším časovém horizontu vůbec nic neřeší a mnohem efektivnější je realizace vlastního montovaného skladu či haly. Oproti klasickým zděným stavbám je jejich výstavba mnohem rychlejší, levnější a lze ji realizovat také v zimě. V porovnání s obloukovými stavbami kontrují vyšší stabilitou a životností konstrukce, lepším prostorovým uspořádáním, jednodušší údržbou střechy a možností přístaveb a vestaveb.

Montované haly jsou splněným snem tuzemských i zahraničních investorů a mají široké možnosti využití. Zastávají funkci průmyslových a výrobních závodů, skladů, sportovních hal a center, ale také administrativních budov. Chlubí se nejlepším poměrem kvality / ceny a díky vysoké variabilitě je možno realizovat objekt s takřka libovolnými rozměry.

Stoprocentní výsledek zaručí jen profesionálové

Aby byl výsledek skutečně takový, jak jsme vám ho vylíčili, budete se muset obrátit na někoho, kdo má s výstavbou bohaté zkušenosti. Jednou z předních firem, které realizují skladové, výrobní a průmyslové haly je společnost HAK PROFI s.r.o., která se v oboru pohybuje 15 let. V současné době nabízí kompletní dodávky od prvotního architektonického návrhu až po vlastní montáž, kterou provádí vysoce kvalifikovaná montážní skupina s dlouholetou praxí.

Mezi nejžádanější objekty patří výrobní a skladové haly s ocelovým nebo betonovým skeletem. Možné jsou také jejich kombinace. Díky široké nabídce střešních a stěnových opláštění je možno docílit estetického vzhledu výrobní haly a splnit tak nejnáročnější požadavky. Samozřejmostí je i rozvod sítí a instalace nezbytné evidenční technologie a elektroniky.

Reference a další důležité informace najdete na webových stránkách prumyslovehaly.cz. Na webu najdete také orientační kalkulátor přibližné ceny realizace.

Publikováno: 23. 04. 2013

Kategorie: Podnikání

Autor: Adam

Tagy: montované haly | průmyslové haly | skladové haly | výrobní haly