Lázně Velichovky: Místo, kde se lidé léčí již po celé generace

Lázně Velichovky: Místo, kde se lidé léčí již po celé generace

Trápí vás onemocnění pohybového aparátu? Komplikace způsobené po operaci kostí a kloubů? V tom případě se vydejte do lázní ve Velichovkách, které fungují již více než sto let a specializují se na léčbu pacientů s těmito problémy. Velichovky byly založeny v roce 1897 a léčily se zde celé generace klientů. Většina pacientů nedá na procedury dopustit a pravidelně zde dojíždí každý rok. V určitém směru si lázně na pohybové ústrojí drží prvenství, a to dokonce v celoevropském měřítku – disponují unikátním přírodním léčivým zdrojem slatiny s vysokým obsahem uhličitanu vápenatého a železa.
Křídová slatinná zemina se díky přirozené hustotě používá pro zábaly i koupele. Je vysoce ceněna pro vynikající výsledky v rámci léčby pacientů po operacích kloubů a kloubních náhrad, jakožto pacientů trpících chorobami pohybového aparátu.

Odborná péče v malebném prostředí, balzám pro tělo i duši

O pacienty se starají zkušení lékaři, šikovní maséři, fyzioterapeuti a další členové týmu, kteří se zasazují o špičkovou péči. Najdou se však i další důvody, proč jsou lázně Velichovky tak vyhledávané. Nezastupitelnou roli má také čarokrásné prostředí lázeňského parku, ojedinělá architektura lázeňských vil, jakožto i podmanivá atmosféra Podkrkonoší a Podzvičinska.

Vyberte si pobytový balíček, který vám sedne

Lázně Velichovky nabízí pobyty pro seniory, ale také populární víkendové a wellness pobyty. Pro zájemce jsou připraveny atraktivní balíčky, které se liší v délce ubytování, možnostech stravování a skladby procedur. V bohaté nabídce si jistě vyberete balíček, který splní vaše očekávání. Tak na co ještě čekáte? Vydejte se do úžasného prostředí a nasajte místní genius loci. Užívejte si koupele a zábaly, masáže, rehabilitace a další speciální léčebné procedury, po kterých se budete cítit jako znovuzrození. Další informace o lázních najdete na www.velichovky.cz.

Publikováno: 17. 11. 2015

Kategorie: Zdraví

Autor: Adam

Tagy: lázně na pohybové ústrojí