Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

4 hlavní důvody, proč si konečně pořídit klimatizaci

Doby, kdy byla klimatizace doménou domácností v jižně položených státech, jsou dávno pryč. I u v posledních letech nás čelíme vysokým letním teplotám, které trápí nejen majitele podkrovních bytů, ale mnohdy i obyvatele starších domů se silnějšími cihlovými zdmi. A mohli bychom jmenovat spoustu dalších míst, například kancelářské prostory nebo špatně větrané provozovny. Pokud přesto s pořízením klimatizační jednotky váháte, nechte se utvrdit následujícími benefity.

Jednoduchá regulace teploty

Když venku panují tropy, klimatizace vám doma nastolí tepelnou pohodu. Stačí pár stisků příslušného tlačítka a do několika desítek minut teplota v místnosti klesne na požadovanou hodnotu. Efektivita jde v praxi ruku v ruce s parametry konkrétního zařízení. K nejlepším klimatizačním jednotkám patří klimatizace Samsung a klimatizace Daikin. Některé draží modely lze ovládat prostřednictvím mobilní aplikace v chytrém mobilním telefonu.

Stop plísním, nečistotám a alergenům

Trápí vás příliš vlhký vzduch? Pak máte další důvod pro pořízení klimatizace. Ta během své činnosti vzduch v místnosti snižuje na optimální hodnotu. Navíc zastává funkci čističky – účinné filtry zachycují nečistoty všeho druhu, alergeny či cigaretový kouř. Některá zařízení vyfiltrují i více než 90% prachu. V tomto směru excelují klimatizace Panasonic opatřené filtrem SUPER alleru-buster.

V zimě slouží jako zdroj tepla

Spousta lidí netuší, že se klimatizace uplatní i během třeskuté zimy. Moderní jednotky disponují výkonným tepelným čerpadlem, které umožňuje oboustranný provoz. V praxi to znamená možnost ohřívání vzduchu, což může přijít v zimním období vhod.

Cenová dostupnost a bezproblémová montáž

V minulosti mnohé zájemce o pořízení klimatizace odrazovala vyšší cena – současná nabídka však zahrnuje i velmi dostupné, a přesto spolehlivé a dostatečně výkonné modely. Instalace je obvykle nenáročná a pro zkušeného technika otázkou několika hodin.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *