Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Auto-moto

S elektromobilitou začíná už i populární česká automobilka

Škoda Auto přináší na trh novinku, kterou je model využívající plně elektrický pohon. Je to převratná záležitost, neboť až dosud v Mladé Boleslavi připravovali jen spalovací motory. Budoucnost patří elektřině, mluví se o ní stále více a populární automobilky nepochybně nesmí zůstávat stranou moderního dění. Problémem byl dříve hlavně dojezd na jedno nabití, nový model Škodovky ale slibuje ujet až 500 kilometrů poté, co jej odpojíte od zdroje elektřiny a vyrazíte na cesty. Velmi podnětné číslo, že?

Důraz na bezpečnost provozu je velká

Třináctipalcový displej, ze kterého si můžete řídit všechno důležité podstatné. Přehledná mobilní aplikace, s níž můžete zkontrolovat, jestli je aktuální kapacita baterie dostatečná pro další cestu do jiného kraje. Škoda Enyaq je elektromobilem nové generace, jenž má pohodlný interiér, ale i zadní parkovací kameru pro větší komfort řidiče.

Spolehlivě rozpozná dopravní značky, ale i to, zda máte ruce na volantu. Nechybí asistent udržování jízdního pruhu, který dbá na to, abyste dodržovali předpisy a mysleli na bezpečnost v každé situaci. Nezapnutý bezpečností pás přinese výrazné zapínání, podobné upozornění zkrátka nesmí chybět. Díky pohonu všech čtyř kol pak projedete i obtížným terénem. Jezdit suverénně, ale zároveň také ekologicky, to je elektromobil 21. století.

Jaká je dnešní cenová hladina?

Samozřejmě, odpůrci elektromobility na tento fakt rádi upozorní. Ceník nové Škody Enyaq je v jiné relaci než dřívější modely se spalovacími motory. Na druhou stranu, výhodou je minimální údržba, ale také síť více než 200 tisíc dobíjecích stanovišť napříč celou Evropskou unií.

Kde je začátek? Konkrétní částka je 1 089 900 Kč, ale je pravda, že díky dodatečným úpravám se může vyšplhat téměř o 300 tisíc výše. Záleží na vkusu a konkrétních požadavcích každého motoristy a zájemce o elektromobilitu.

Zdroj / foto: skoda-storyboard.com.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *