Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Investiční zlato

Investujte chytře. Zhodnoťte své peníze nákupem zlatých mincí a slitků

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Volný čas

(Lepším) fotografem za jediný den? Po intenzivním kurzu ANO!

Moderní fotoaparáty jsou navrženy tak, aby s nimi mohli fotit i naprostí amatéři. Disponují množstvím pokročilých funkcí, které suplují praktické zkušenosti a dovednosti, bez nichž se profesionální fotografové v minulosti neobešli. Bez nadsázky lze říct, že skvělým fotografem se může stát téměř každý. Anebo je to všechno trochu jinak? Pokud jste si pořídili zrcadlovku a čekali, že veškerou práci odvede za vás, spletli jste se. Současná generace fotoaparátů sice odpouští nejednu školáckou chybu, ale rozhodně nedělá všechnu práci za člověka s prstem na spoušti. Dokonalé snímky si budete muset zasloužit.

Fotografem snadno a rychle

Nikdo učený z nebe nespadl, a k mistrovství ve fotografování vede dlouhá cesta plná pokusů a omylů. Někdo se dokonce dobře fotit nenaučí nikdy. Většina lidí se však dokáže dopracovat alespoň na úroveň průměrného fotografa poměrně rychle. Předpokladem je schopný lektor.

A není kurz zbytečně drahý?

Stačí trochu zagooglovat a najdete spoustu více či méně kvalitní teorie, tak proč platit za kurt fotografování? Důvod je prostý – kurz fotografování vám ušetří spoustu času, protože je koncipován efektivně. Nebudete muset dávat do hromady útržkovité informace, ale naopak se plynule naučíte základy i některé pokročilejší techniky. A co je hlavní? Kromě toho, že se seznámíte s teoretickými informacemi, budete mít po boku odborníka, který je s vámi procvičí v praxi a upozorní vás na případné chyby.

Kde se na kurz přihlásit?

Nemáte to daleko do Prahy? Pak se přihlaste na foto workshop s profesionálem Michalem Švigou. Intenzivní kurz vás vyjde na necelé dva tisíce korun a naučíte se vše ohledně ovládání fotoaparátu, správného ostření, kompozičních pravidel, druhů světel, (ne)používání blesku, vlivu objektivu na ohniska, příslušenství… a mnohem více. Suma sumárum jde o 7 hodin tréninku, na který dorazí i modelka. Vaše kariéra fotografa může začít rezervací na kurzfoto.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *