Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Volný čas

(Lepším) fotografem za jediný den? Po intenzivním kurzu ANO!

Moderní fotoaparáty jsou navrženy tak, aby s nimi mohli fotit i naprostí amatéři. Disponují množstvím pokročilých funkcí, které suplují praktické zkušenosti a dovednosti, bez nichž se profesionální fotografové v minulosti neobešli. Bez nadsázky lze říct, že skvělým fotografem se může stát téměř každý. Anebo je to všechno trochu jinak? Pokud jste si pořídili zrcadlovku a čekali, že veškerou práci odvede za vás, spletli jste se. Současná generace fotoaparátů sice odpouští nejednu školáckou chybu, ale rozhodně nedělá všechnu práci za člověka s prstem na spoušti. Dokonalé snímky si budete muset zasloužit.

Fotografem snadno a rychle

Nikdo učený z nebe nespadl, a k mistrovství ve fotografování vede dlouhá cesta plná pokusů a omylů. Někdo se dokonce dobře fotit nenaučí nikdy. Většina lidí se však dokáže dopracovat alespoň na úroveň průměrného fotografa poměrně rychle. Předpokladem je schopný lektor.

A není kurz zbytečně drahý?

Stačí trochu zagooglovat a najdete spoustu více či méně kvalitní teorie, tak proč platit za kurt fotografování? Důvod je prostý – kurz fotografování vám ušetří spoustu času, protože je koncipován efektivně. Nebudete muset dávat do hromady útržkovité informace, ale naopak se plynule naučíte základy i některé pokročilejší techniky. A co je hlavní? Kromě toho, že se seznámíte s teoretickými informacemi, budete mít po boku odborníka, který je s vámi procvičí v praxi a upozorní vás na případné chyby.

Kde se na kurz přihlásit?

Nemáte to daleko do Prahy? Pak se přihlaste na foto workshop s profesionálem Michalem Švigou. Intenzivní kurz vás vyjde na necelé dva tisíce korun a naučíte se vše ohledně ovládání fotoaparátu, správného ostření, kompozičních pravidel, druhů světel, (ne)používání blesku, vlivu objektivu na ohniska, příslušenství… a mnohem více. Suma sumárum jde o 7 hodin tréninku, na který dorazí i modelka. Vaše kariéra fotografa může začít rezervací na kurzfoto.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.