Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Zvířata

Nejpohodlnější pelíšek pro zvířata? Na míru a z alkantary!

Také si nemůžete vynachválit svou novou komfortní sedací soupravu, na které spočinete pokaždé, když máte všeho „plné kecky“? V dnešní uspěchané době je odpočinek důležitý, jako nikdy předtím. A podobně to mají i naši domácí mazlíčci. I pejskové a kočičky za den prožijí spoustu dobrodružství a je logické, že i oni si potřebují dobít baterky. Na rozdíl od lidí, si však svůj pelíšek vybrat nemohou a jsou proto odkázání na nás. Máte-li doma čtyřnohého mazlíčka i vy, měli byste mu dopřát neméně pohodlné místo k odpočinku, jako je zmíněný gauč. A znáte snad lepší řešení, než pelech na míru?

Ručně vyráběné pelíšky pro zvířátka

Podobně jako si my lidé vybíráme velikost postele na základě našich proporcí, měli by mít psi a kočky své pelechy takříkajíc na míru. A přesně takové pelíšky nabízí internetový obchod peliskypropsy.com. Jde o výhradního distributora evropského výrobce, který pelíšky pro psy a kočky vyrábí ručně, a to z velmi kvalitních materiálů. Žádná Čína se zkrátka nekoná. Říká vám něco alkantara a antara? Přesně na tak příjemném materiálu může spočívat i váš zvířecí člen rodiny. Výplň tvoří umělé peří, které se chlubí perfektními vlastnostmi, jako je stálá pružnost a odolnost vůči promoknutí. Navíc je měkké a teplé, nesmršťuje se. Součástí pelíšku je i vyjímatelný polštář. Pro větší pohodlí lze dokoupit i polštáře navíc.

Ale to nejlepší na závěr. Ručně vyráběné pelechy pro kočky a psy jsou k mání v nepřeberném množství barevných kombinací a vy je tak hravě sladíte s vaším interiérem. I přes velmi nízkou cenu budí skutečně luxusní dojem a stane se vkusným doplňkem vaší domácnosti. Jako dárek od prodejce obdržíte polštářek a čistící váleček zcela zdarma. Zdaleka největší radost z pelíšku však bude mít Váš zvířecí kamarád, který se konečně pořádně vyspí.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *