Nejpohodlnější pelíšek pro zvířata? Na míru a z alkantary!

Nejpohodlnější pelíšek pro zvířata? Na míru a z alkantary!

Také si nemůžete vynachválit svou novou komfortní sedací soupravu, na které spočinete pokaždé, když máte všeho „plné kecky“? V dnešní uspěchané době je odpočinek důležitý, jako nikdy předtím. A podobně to mají i naši domácí mazlíčci. I pejskové a kočičky za den prožijí spoustu dobrodružství a je logické, že i oni si potřebují dobít baterky. Na rozdíl od lidí, si však svůj pelíšek vybrat nemohou a jsou proto odkázání na nás. Máte-li doma čtyřnohého mazlíčka i vy, měli byste mu dopřát neméně pohodlné místo k odpočinku, jako je zmíněný gauč. A znáte snad lepší řešení, než pelech na míru?

Ručně vyráběné pelíšky pro zvířátka

Podobně jako si my lidé vybíráme velikost postele na základě našich proporcí, měli by mít psi a kočky své pelechy takříkajíc na míru. A přesně takové pelíšky nabízí internetový obchod peliskypropsy.com. Jde o výhradního distributora evropského výrobce, který pelíšky pro psy a kočky vyrábí ručně, a to z velmi kvalitních materiálů. Žádná Čína se zkrátka nekoná. Říká vám něco alkantara a antara? Přesně na tak příjemném materiálu může spočívat i váš zvířecí člen rodiny. Výplň tvoří umělé peří, které se chlubí perfektními vlastnostmi, jako je stálá pružnost a odolnost vůči promoknutí. Navíc je měkké a teplé, nesmršťuje se. Součástí pelíšku je i vyjímatelný polštář. Pro větší pohodlí lze dokoupit i polštáře navíc.

Ale to nejlepší na závěr. Ručně vyráběné pelechy pro kočky a psy jsou k mání v nepřeberném množství barevných kombinací a vy je tak hravě sladíte s vaším interiérem. I přes velmi nízkou cenu budí skutečně luxusní dojem a stane se vkusným doplňkem vaší domácnosti. Jako dárek od prodejce obdržíte polštářek a čistící váleček zcela zdarma. Zdaleka největší radost z pelíšku však bude mít Váš zvířecí kamarád, který se konečně pořádně vyspí.

Publikováno: 16. 10. 2012

Kategorie: Zvířata

Autor: Adam

Tagy: lusuxní pelechy pro psy | pelech | pelechy pro kočky | pelechy pro psy | pelíšek