Poznejte nová místa a zdokonalte se v angličtině

Mezi nejvýznamnější světové jazyky bezesporu patří angličtina. S anglickými slovíčky se už dávno nesetkáváme jen při školní výuce, ale naopak se stávají zcela běžnou součástí našich životů. Znalost alespoň základních frází je navíc nezbytná pro úspěšné absolvování přijímacích zkoušek na vysokou školu a předpokladem toho, že poté uspějeme ve výběrovém řízení do prestižního zaměstnání. Zaměstnavatelé kladou na potencionální zaměstnance vysoké nároky a umění plynně hovořit cizím jazykem už dávno nepředstavuje výhodu, jako spíše samozřejmost, se kterou se tak nějak počítá. A jak jste na tom s angličtinou vy?

Naučte se za jeden měsíc to, co by vám normálně trvalo celý rok

Hovoříte jako rodilý mluvčí, nebo vám cizí jazyk dělá nepřekonatelné problémy? Ať už patříte do kterékoliv skupiny, vždy můžete své znalosti posunout na vyšší úroveň. Jedním z nejefektivnějších způsobů, jak toho dosáhnout, představuje studium angličtiny v zahraničí. I naprostí začátečníci během nich nasbírají tolik zkušeností, na které by jim nestačil ani rok klasického studia, zautomatizují si gramatiku, zlepší výslovnost a schopnost porozumění a získají sebedůvěru v sama sebe. Kontakt s rodilými mluvčími a to nejen během samotné výuky, ale i v rámci každodenních situací, nutí studenta k rychlému vstřebání nové látky a velmi rychlému zlepšení.

Nekomplikujte si život a zaměřte se na samotné studium

Do zahraničí se můžete vydat po vlastní ose a vhodný kurz najít až na místě. Mnohem jednodušší možností jsou letní kurzy angličtiny, které pořádá společnost Intact jazykové kurzy v zahraničí s.r.o. Ta má s organizováním studijních pobytů dlouholeté zkušeností a letos zahajuje 23.sezónu. Prázdninové kurzy angličtiny probíhají nejen v Anglii, ale i USA, Austrálii a celé řadě dalších zemích. Díky Intact vám odpadnou starosti o víza, letenky, ubytování i samotný kurz. Jednoduše se budete soustředit pouze na to, co je pro vás skutečně důležité – studium. O kvalitě poskytovaných služeb svědčí i to, že se kurzů v minulosti zúčastnilo několik známých osobností jako je Jirka Mádl nebo Tereza Voříšková. O prázdninách se se tak kromě angličtiny můžete seznámit i s celou řadou zajímavých lidí a navázat nová přátelství. Více informací najdete na webových stránkách intact.cz.