Interiérové služby Maurer

Interiérové služby Maurer

Interiérové návrhářství už dávno nepatří jen do rubrik časopisů o bydlení. Služby si můžete docela běžně objednat i vy. Chcete rekonstruovat kuchyni? Přemýšlíte o novém nábytku do obýváku nebo se chystáte upravit stávající kancelář? Konzultace nebo přímo návrh vytvořený na míru vám může v mnohém ušetřit čas, peníze a zklamání. Vybavení nemusíte vybírat jen podle jednoho katalogu velkého řetězce, a rozhodně nemusíte dělat kompromisy v barvách, rozměrech nebo umístění. I malý byt se dá opticky rozjasnit a zvětšit, a navíc vybavit spoustou úložného místa. Jen je třeba vědět, jak na to!

Krásný byt, nápaditá restaurace nebo sofistikovaná kancelář

Ano, interiérové návrhářství má spoustu podob a může vám pomoci přetvořit doslova jakýkoliv prostor. A pozor, služby se netýkají pouze estetických úprav. Profesionální návrhář umí efektivně využít dispozici místnosti. Pracuje s členitostí, sníženými podhledy, nepříliš šťastným usazením v půdorysu a umí původní nedostatky proměnit v plus. Nebo alespoň najde řešení, které nevýhody kompenzuje. Trápí vás nedostatek úložných prostor? To může být problém nejen domácí knihovny, ale i archivu a administrativy. Vhodně zvolený úložný systém může i na relativně malé ploše nabídnout řešení a rezervu pro budoucí změny. Připadá vám interiér tmavý a špatně dispozičně řešený? I to je možné kompenzovat, změnou osvětlení, barev podlah a zdí, jiným ustavením nábytku. S letitou zkušeností si návrhář poradí i s vysokými nároky a obstojí na výbornou.

Esteticky i prakticky? V dokonalé harmonii

Jakékoliv změny interiéru musí zhodnotit představy o estetické podobě a ta je u každého prostoru, u každého jedince a u každého účelu jiná. Návrhář však umí i předjímat možný budoucí vývoj. Může pracovat s nápaditými stylizacemi a kontrasty, ale nikdy ne tak, aby příliš podléhali módě a případné brzké změny byly další nákladnou a časově náročnou investicí. Stejný časový odstup je nutný třeba i v případě návrhu pokojíčku pro děti, rostou rychle a není třeba každé dva roky obměnit veškerý nábytek. Důležité je vybrat kvalitní, pevné a nadčasové základy, na kterých je pak možné stavět různé doplňky a obměny. Interiérové návrhářství slučuje estetiku s praktickou stránkou. Nový byt, kavárna, kancelář, jakýkoliv prostor se musí snadno a dobře udržovat. Nábytek, podlahy, stínicí technika si musí zachovat barevnou a tvarovou stálost. Prostor si přeci chcete pohodlně užívat, nejen pracně udržovat, čistit a ošetřovat. Interiérový design je krásná disciplína. Umí proměňovat a pracuje s rozumným rozpočtem i nadhledem. Nechte si poradit a konzultujte svá přání s někým, kdo má přehled a oboru rozumí. Rádi vám pomůžeme a bude-li se vám náš návrh líbit, dokážeme vám pomoci i v přímé realizaci.

Publikováno: 28. 04. 2023

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam