Líbilo by se vám, kdyby měly vaše podlahové konvektory až o 500 % vyšší tepelný výkon?

Líbilo by se vám, kdyby měly vaše podlahové konvektory až o 500 % vyšší tepelný výkon?

Podlahové konvektory patří mezi populární topidla a v posledních letech se v domácnostech objevují stále častěji. Pořídili jste si je i vy, ale máte pocit, že nejsou dostatečně výkonné? Nebo vám vadí přílišná hlučnost? Nepropadejte panice, nabízí se poměrně snadné řešení, v rámci kterého zvýšíte tepelný výkon konvektorů až o 500 %. Zajímají vás detaily?

Kvalitní ventilátor dokáže hotové divy

Podlahové konvektory se v praxi dělí na modely s a bez ventilátoru. Modely bez ventilátoru mohou skutečně navodit dojem, že nestačí vytopit místnost. V takovém případě je instalace dodatečného ventilátoru opravdu na místě. Zvýšené spotřeby se však nemusíte obávat, kvalitní ventilátory mají velmi nízkou spotřebu (cca 2 – 8 W) srovnatelnou se spotřebou televize ve stand-by režimu. A nebojte se ani zvýšené hlučnosti, ventilátor vás rušit nebude ve dne (při maximálních otáčkách) ani v noci (při minimálních otáčkách). Tepelný výkon může díky ventilátoru stoupnout až o 500 %. Pokud jste si pořídili konvektor s ventilátorem, který není dostatečně výkonný (a navíc hlučný), můžete ho vyměnit za kvalitnější model. Tepelný výkon stoupne o cca 50 – 200 % při nižší elektrické spotřebě a výrazně nižším hluku.

Horkovzdušné ventilátory Elsymco

Mezi absolutní špičku patří horkovzdušné ventilátory značky Elsymco. Český výrobce se dlouhodobě zabývá vývojem, výrobou a prodejem vysoce výkonných ventilátorů, které zároveň dodává renomovaným výrobcům konvektorů. V nabídce najdete široké spektrum ventilátorů s průměry 30, 40, 50 a 60 mm o délkách od 35 do 170 cm. Specialisté z Elsymco při vás navrhnou mnohem efektivnější využití vašich stávajících konvektorů, které povede ke zlepšení tepelné pohody v domácnosti a finanční úspoře. Na typu a značce vašich konvektorů přitom nezáleží. Další informace najdete na www.elsymco.cz

Publikováno: 27. 01. 2015

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: horkovzdušné ventilátory | teplovzdušné ventilátory