Masáže s kapkou erotiky

Masáže s kapkou erotiky

Fyzický kontakt je důležitou součástí lidské komunikace, proto jsou masáže čím dál více vyhledávané již pro ten samotný hřejivý lidský dotyk. A s dotyky jde v ruku v ruce také erotika. Dotyky jsou totiž dráždivé i uklidňující, smyslné i uzdravující. Proto existují také masáže s erotickým nádechem.

I erotické masáže mají svoji historii

Masáže, kde masérka používá při masáži celé své tělo, objevili lidé v asijských zemích. Proto si mnozí myslí, že thajská masáž je s erotikou spojená. Masáž tělo na tělo je totiž erotikou nabitá. Původním smyslem a základem thajských masáží sexuální podstata ale nebyla. Tyto masáže v různém provedení získaly výrazně nový rozměr až v období války ve Vietnamu. Po jejím skončení se erotické prvky staly již součástí mnoha masážních procedur. A možná i proto se stal právě tento způsob relaxace tak žádoucím a populárním. V Asii se používá laskání a dotyky celým tělem jako jedna z běžných metod pro navázání intimních vztahů, současně ale práce celým tělem slouží jako účinný prostředek i v mnoha léčebných a relaxačních postupech.

Proč a jak

Erotická masáž s nastupujícím erotickým vzrušením současně přináší požadované uvolnění, pocit lehkosti, úlevy a vnitřního klidu. Masáži může předcházet i očistná koupel v horké vodě se speciálními mýdly a oleji, pokud si ji klient bude přát. Ale jinak je společná koupel součástí každé erotické masáže. Nuru masáž pocházející z Japonska je již výrazněji eroticky zaměřena. Používá se při ní speciální gel, který nemastí ani nemá žádnou vůní. Masérka pak klouzavými pohyby masíruje vaše tělo. I při nepatrných a jemných pohybech, nebo doteku jakoby téměř neznatelném, působí tření naolejovaných nebo gelem potřených styčných míst velmi příjemně, uvolňujícím a současně i vzrušivým dojmem. Zda dojde v průběhu nebo na konci masáže k orgasmu nebo ejakulaci není rozhodující, ale rozhodně se tomu nemusíte bránit. Při erotické masáží je to součástí vašeho uvolnění a odstranění psychických bloků. Místo „nuru“ gelu si můžete zvolit například mýdlovou masáž, postup je obdobný a uvolní vás k nepoznání sebe sama. Erotickou masáž mohou vyzkoušet muži i ženy nebo si ji můžete vyzkoušet v páru. Krásně vzrušivý průběh této masáže vám vyčistí mysl, dodá inspiraci a chuť na nové domácí hrátky, nebo prostě jen poslouží k uvolnění a posílení vlastního sebevědomí.

Publikováno: 26. 07. 2018

Kategorie: Zdraví

Autor: Adam