Tisk složenek: Objednejte si je online předvyplněné, ušetříte spoustu času

Tisk složenek: Objednejte si je online předvyplněné, ušetříte spoustu času

Posíláte svým klientům složenky, ale nechcete ztrácet čas vypisováním? Máme pro vás elegantní řešení. Nechte si je vytisknout již předvyplněné! Našli jsme pro vás službu, kterou budete rádi pravidelně využívat. Zajímají vás podrobnosti?

Složenky se používají ve velkém a ještě dlouho budou

Platba prostřednictvím poštovní poukázky se sice může v době internetového bankovnictví jevit jako příliš zastaralá metoda, nicméně stále jde o jeden z nejrozšířenějších způsobů. Na druhou stranu neexistuje snad nikdo, kdo by složenky rád vyplňoval. I proto je služba, která nabízí tisk složenek s předvyplěnými údaji tak populární. Využívají ji podnikatelé, firmy i instituce. A rozesíláte-li stovky či tisíce složenek i vy, jistě není ve vašich časových možnostech ruční nadepisování.

Kde si je nechat předtisknout?

Buďme však trochu konkrétnější. Na koho se obrátit s tak specifickým požadavkem, jakým tisk předvyplněných složenek bezesporu je? Nemáte-li ve svém okolí nikoho, kdo tuto službu nabízí, zamiřte na www.slozenky-tisk.cz a proveďte objednávku. Je to velmi snadné Firma složenky-tisk.cz disponuje moderním zázemím, které jí umožňuje rychlý a vysoce kvalitní tisk. Můžete si objednat tisk složenek všech typů, tedy A, A dobírkové, C, C dobírkové, složenky a alonží a personalizované složenky. Česká pošta tyto složenky s předvyplěnnými údaji bez problémů přijímá.

Jak provést objednávku?

Co se týče objednávky, můžete ji provést přímo na webu. Vyberete si požadovaný typ složenky a do formuláře vyplníte veškeré údaje, které si na ni přejete mít. Další možností je zaslání e-mailu se vzorovou poukázkou. Minimální odběrné množství jednoho druhu poukázky je 100 ks. Tak co vy na to? Tisk složenek je jednou z mnoha drobností, které šetří váš čas a zaslouží se o efektivnější podnikání. Další informace a aktuální ceník najdete na výše zmíněném webu.

Publikováno: 04. 02. 2015

Kategorie: Podnikání

Autor: Adam

Tagy: poštovní poukázky | tisk složenek